آموزش تعمیرات موبایل : تصاویر مفهومی از طراحی احتمالی و مشخصات‌ فنی گلکسی اس ۹ سامسونگ – تعمیرات موبایل ۱۱۸ – سافت آرچیو

آموزش تعمیرات تلفن همراه

اطلاعات فاش‌شده از گوشی‌های سری گلکسی اس ۹ سامسونگ، به طراحی و بخشی از مشخصات‌ فنی پرچم‌داران جدید این سازنده کره‌ای اشاره می‌کند
گلکسی اس 9

 به‌ نظر می‌رسد گوشی‌های گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس اولین محصولات سامسونگ خواهند بود که به چهار دوربین مجهز می‌شوند؛ بر اساس گمانه‏‌زنی‌ها، هر دو مدل از دوربین اصلی دوگانه ۱۶ مگاپیکسلی استفاده خواهند کرد و برای ثبت تصاویر سلفی، دو سنسور ۱۲ مگاپیکسلی در حاشیه‌ی بالای صفحه‌نمایش جای می‌گیرد.

گلکسی اس 9

آموزش تعمیرات موبایل

گلکسی اس 9

طراحی احتمالی گلکسی اس ۹ در صورت حذف حسگر اثر انگشت از پشت گوشی

گلکسی اس 9

گلکسی اس 9

انتظار داریم مانند گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس، پرچمداران بعدی سامسونگ نیز با گواهی IP68 همراه شده‌ باشند که مقاومت آن‌ها را در برابر نفوذ آب و گردوغبار تضمین می‌دهد. بر اساس اطلاعات به‌دست‌آمده، شرکت سامسونگ همچنان در حال آزمایش حسگر اثر انگشت یکپارچه با صفحه‌نمایش است؛ با این‌حال، بعید می‌دانیم فناوری مذکور تا زمان عرضه گوشی‌های گلکسی اس ۹ آماده شود. انتظار می‌رود گلکسی نوت ۹ اولین گوشی سامسونگ باشد که به حسگر اثر انگشت در زیر صفحه‌نمایش مجهز خواهد بود.

منبع انتشار این تصاویر ادعا می‌کند که این تصاویر مفهومی بر اساس جدیدترین گمانه‌زنی‌ها در مورد سری پرچ‌مدار گلکسی اس ۹ سامسونگ شکل گرفته است. تصاویر فاش‌شده از گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس سامسونگ، بخشی از مشخصات‌ ‏فنی احتمالی پرچمدار جدید کره‌ای‌ها را نیز در بر می‌گیرد که در شایعات اخیر به آن پرداخته شده است.

گلکسی اس 9

گلکسی اس 9

اطلاعات فاش‌شده از گوشی‌های سری گلکسی اس ۹ سامسونگ، به طراحی و بخشی از مشخصات‌ فنی پرچم‌داران جدید این سازنده کره‌ای اشاره می‌کند.

گلکسی اس 9

طراحی احتمالی گلکسی اس ۹ با حسگر اثر انگشت در پنل پشتی

آموزش تعمیرات تلفن همراه

گوشی‌های گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس سامسونگ در مقایسه با نسل قبل یعنی سری گلکسی اس ۸، حاشیه‌های باریک‌تری خواهند داشت؛ به‌ نظر می‌رسد شرکت سامسونگ تصمیم دارد  حاشیه‌ی پایین صفحه‌نمایش را نازک‌تر کند.

هر دو مدل احتمالاً به یک صفحه‌نمایش اینفینیتی دیسپلی مجهز خواهند شد که نسبت ابعاد ۱۸.۵ به ۹ دارد و رزولوشن +Quad HD برای آن‌ د رنظر گرفته شده است. اندازه صفحه‌نمایش گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس مشابه با نسل قبل خواهد بود؛ انتظار می‌رود گوشی گلکسی اس ۹ به یک صفحه‌نمایش ۵.۸ اینچی و گلکسی اس ۹ پلاس به یک نمایشگر ۶.۲ اینچی مجهز شده باشد. گلکسی اس ۹ پلاس جز این‌که بزرگ‌تر است؛ از باتری با ظرفیت بالاتر بهره می‌گیرد و قیمت بیشتری دارد؛ تفاوت چندانی با گوشی گلکسی اس ۹ نخواهد داشت.

گلکسی اس 9

جدیدترین گمانه‌زنی‌ها در رابطه با گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس، به این موضوع اشاره دارند که شرکت سامسونگ پرچم‌داران بعدی‌اش را بدون جک ۳.۵ میلی‏‌متری ارائه خواهد داد؛ اگر به خاطر داشته باشید، پیش از معرفی گوشی‌های گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس ادعای مشابهی مبنی بر عرضه این دو مدل بدون جک هدفون منتشر شده بود اما در نهایت، پرچم‌داران ۲۰۱۷ سامسونگ با این جک راهی بازار شدند.

گلکسی اس 9

در صورتی‌که اطلاعات فاش‌شده صحت داشته باشد و شرکت سامسونگ حاشیه‌ی پایین صفحه‌نمایش را کاهش دهد، انتظار داریم گوشی‌های پرچم‌دار ۲۰۱۸ سامسونگ طول کم‌تری در مقایسه با گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس داشته باشند. آن‌طور که به‌ نظر می‌رسد، گوشی گلکسی اس ۹ سامسونگ نزدیک به ۱۴۴.۱ میلی‌متر طول خواهد داشت که ۴.۸ میلی‌متر کم‌تر از گلکسی اس ۸ است. گلکسی اس ۹ پلاس که در سال آینده معرفی خواهد شد، ۱۵۵.۲ میلی‌متر طول دارد و نزدیک به ۴.۷ میلی‌متر کوتاه‌تر از گوشی پرچم‌دار گلکسی اس ۸ پلاس سامسونگ است. عرض و ضخامت پرچم‌داران بعدی سامسونگ نسبت به  گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس تغییر پیدا نمی‌کند.

پس از معرفی گلکسی اس ۸ و گلکسی نوت ۸ سامسونگ، نوبت به گمانه‌زنی‌ در مورد جدیدترین اعضای سری گلکسی اس در سال ۲۰۱۸ رسیده است. شرکت سامسونگ تصمیم دارد مانند سال ۲۰۱۷، دو گوشی پرچم‌دار گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس را معرفی کند که به‌تازگی، تصاویر مفهومی از طراحی احتمالی این دو مدل به‌ دست آمده است.

مقاله‌های مرتبط:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *