آیا رئال دزد است؟ – سافت آرچیو

آی اسپورت: رئال مادرید شاد نیست. اتهام «سرقت» به آنها پس از بازی با یوونتوس باعث شده این تیم عصبانی و نگران اتفاقات نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان باشد
مادرید حالا در نیمه‌نهایی به مصاف بایرن مونیخ می‌رود. آرتورو ویدال، هافبک بایرن مونیخ که در بازی فصل گذشته دو تیم اخراج شد، در توییتر نوشت: «انتقام بهتر است سرد سرو شود». در آن بازی، کریستیانو رونالدو دو گل آفساید زد و ویدال گفت رئال مادرید دست به سرقت زده است.

مادریدی‌ها نگران این هستند که داوران بازی مقابل بایرن مونیخ تحت تاثیر این اتهامات قرار بگیرند. همچنین ایسکو در یک توییت نوشته که رفتار رسانه‌ها با بارسلونا و رئال مادرید دوگانه است. مارکا که چاپ مادرید است، سال گذشته پس از برد بارسلونا مقابل پاری سن‌ژرمن تیتر «حیرت‌انگیز» را زد، در حالی که بعضی تصمیمات داور در آن بازی جنجالی بود اما اسپورت از کلمات سرقت و خشم استفاده کرد.

پس از آنکه داور به نشانه پنالتی در سوت خود دمید، پنج دقیقه طول کشید تا اعتراض بازیکنان یووه به پایان برسد و کریستیانو رونالدو ضربه‌اش را بزند. جورجیو کیه‌لینی هم با دست علامت پول را نشان داد. او بعدتر گفت: «این بدترین سرقتی بود که در دوران ورزشی‌ام از ما شد.» اسپورت، روزنامه چاپ کاتالونیا، روز بعد در تیتر اصلی نوشت: «سرقت قرن». روز بعد هم تیتر زد: «خشم جهانی». در ایتالیا هم ماسیمیلیانو آلگری، مربی یوونتوس گفت: «این پنالتی در منطقه خاکستری بود، ولی حالا فریاد زدن فایده ندارد.»

در هر حال، به نظر می‌رسد بازیکنان مادرید مصمم‌تر شوند و با این اتهامات، اراده آنها برای کسب سومین قهرمانی پیاپی لیگ قهرمانان افزایش یابد، دستاوردی که در صورت کسب، بی‌سابقه خواهد بود. آنها شاید به حرف‌های مشهورترین بازیکنشان در سال ۲۰۱۵ روی بیاورند که نوشته بود: «عشق شما من را قوی‌تر می‌کند اما نفرت شما من را مهارناپذیر می‌کند.» اگر رئال بتواند در شهر کیف سیزدهمین قهرمانی خود در اروپا را تجربه کند، می‌تواند حرف آخر را در این زمینه بزند و تمامی اتهامات سرقت و داوری‌های جهت‌دار را به پایان برساند.

آی اسپورت: رئال مادرید شاد نیست. اتهام «سرقت» به آنها پس از بازی با یوونتوس باعث شده این تیم عصبانی و نگران اتفاقات نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان باشد. قهرمان ۱۲ دوره اروپا توانست با یک پنالتی جنجالی، یوونتوس را حذف کند و به دور بعد راه پیدا کند. بازیکنان یوونتوس اعتراض شدیدی به این پنالتی داشتند و جیان‌لوییجی بوفون، دروازه‌بان یووه هم از سوی مارک اولیور، داور مسابقه اخراج شد. او پس از بازی گفت: «یک انسان نمی‌تواند در پایان چنین بازگشت خارق‌العاده‌ای، رویاهای شما را نابود کند. روشن است که تو نمی‌توانی در سینه‌ات قلب داشته باشی؛ بلکه سطل آشغال داری.» او بعدتر گفت: «باید جنایتکار باشی که این دو تصمیم را بگیری.» خبرنگاران اسپانیایی و ایتالیایی هم پس از بازی با هم درگیری لفظی داشتند و بازیکنان یووه هم با بازیکنان رئال در تونل بحث شدیدی کردند.

زیدان و بازیکنان مادرید از این ناراحت هستند که قهرمانی‌های پیاپی‌شان در لیگ قهرمانان را نادیده می‌گیرند و به تصمیمات اشتباه داوران، شانس مربی و قرعه‌های آسان اشاره می‌کنند. مارکا نوشت: «مادرید نگران این است که این اتهامات مقابل بایرن به زیان آنها شود». زمانی که پرفروش‌ترین نشریه ورزشی اسپانیا چنین مطلبی می‌نویسد، این یعنی اطلاعات مهمی از باشگاه مادرید به دستشان رسیده است.

ایسکو در این بازی گلی زد که با سختگیری آفساید اعلام شد و بسیاری بر این باور بودند که داور باید گل را می‌پذیرفت. او روز جمعه به یک ایستگاه رادیویی گفت که برد مادرید مقابل یوونتوس و بازگشت جنجالی بارسلونا مقابل پاری سن‌ژرمن با تفسیرهای کاملا متفاوتی روبه‌رو شده است: «یک شغل داریم و دو چوب اندازه‌گیری. شرم‌آور است.» زین‌الدین زیدان هم گفت: «برایم مهم نیست که مردم درباره پنالتی چه نظری می‌دهند اما از اتهام سرقت عصبانی هستم. مردم از دستاوردهای ما شاکی هستند. این آدم‌ها آنتی‌-رئال مادرید هستند.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *