ازبکستان با شکست ویتنام، حریف ایران شد + اعتراض ترکیه به اظهارات وزیرخارجه فرانسه – سافت آرچیو

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های ملی فوتسال ویتنام و ازبکستان از ساعت ۱۴:۳۰ امروز (پنجشنبه – به وقت ایران) در چارچوب مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات قهرمانی آسیا به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی ۳ بر یک ازبک‌ها خاتمه یافت
خبرگزاری تسنیم: تیم‌های ملی فوتسال ویتنام و ازبکستان از ساعت ۱۴:۳۰ امروز (پنجشنبه – به وقت ایران) در چارچوب مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات قهرمانی آسیا به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی ۳ بر یک ازبک‌ها خاتمه یافت.

با این نتیجه، تیم ملی فوتسال ایران از ساعت ۱۴:۳۰ فردا (به وقت ایران) در چارچوب مرحله نیمه‌نهایی قهرمانی آسیا، به مصاف ازبکستان خواهد رفت.

ازبکستان در گروه B مسابقات قرار داشت و پس از پیروزی مقابل کره جنوبی و تاجیکستان و شکست مقابل ژاپن، به عنوان تیم دوم گروه به یک‌چهارم نهایی راه یافت.

——————-
خبرگزاری مهر: به نقل از آناتولی، وزارت خارجه ترکیه به سخنان دیروز چهارشنبه «ژان ایو لودریان» وزیر خارجه فرانسه واکنش نشان داد
در همین راستا، «حامی آکسوی» سخنگوی وزارت خارجه ترکیه گفت: برای استفاده از حق مشروع در تامین امنیت خود، مصمم هستیم.

خبرگزاری مهر: به نقل از آناتولی، وزارت خارجه ترکیه به سخنان دیروز چهارشنبه «ژان ایو لودریان» وزیر خارجه فرانسه واکنش نشان داد.
به گفته لودریان، تضمین امنیت مرزی نباید بهانه ترکیه برای کشتار غیرنظامیان عفرین باشد و این مسئله باید محکوم شود.

گفتنی است لودریان در بخش از سخنان خود، ایران و ترکیه را به نقض قوانین بین‌المللی در سوریه متهم کرد.

ترکیه از تاریخ ۳۰ دی ماه با نقض تمامیت ارضی سوریه، در عملیاتی موسوم به شاخه زیتون مواضع کردهای ی پ گ در شهر عفرین را مورد حمله قرار داد.

به گفته وی، بر خلاف اظهارات لودریان، اقدامات ترکیه در راستای کاهش درگیری در سوریه است.

وی ادامه داد: انتظار داریم متحدانمان در مبارزه با نهادهای تروریستی عفرین مشارکت کنند نه اینکه با اظهارات و اقداماتشان در صدد حمایت از آنها برآیند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *