استقبال از شاگردان شفر در ورزشگاه الاتحاد + حرکت تلافی جویانه یونایتد برابر بازیکنان سیتی! – سافت آرچیو

خبرگزاری فارس: استقلالی‌ها که روز گذشته با دردسر راهی کویت شدند، امروز تمرینات خود را از ساعت ۱۸:۳۰ به وقت محلی در ورزشگاه الاتحاد در این کشور پیگیری کردند

شاگردان شفر دوشنبه آینده در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الهلال عربستان خواهند رفت.

*استقلالیها ابتدا بدن هاى خود را گرم کردند و سپس زیر نظر ساناک و طاهرى به تمرین پرداختند.

خبرگزاری فارس: استقلالی‌ها که روز گذشته با دردسر راهی کویت شدند، امروز تمرینات خود را از ساعت ۱۸:۳۰ به وقت محلی در ورزشگاه الاتحاد در این کشور پیگیری کردند.

*در ادامه استقلالی‌ها به ارائه فوتبال در یک نیمه از زمین پرداختند.

*در این تمرین هواداران استقلال در ورزشگاه حضور داشتند و با تشویق‌های خود به حمایت از شاگردان شفر پرداختند.

آبی‌پوشان ایران که پیش از این صعود خود را مسجل کرده‌اند و در دیدار رفت با یک گل مقابل الهلال پیروز شدند، برای صدرنشینی مقابل این تیم عربستانی به میدان خواهند رفت.

——————-

ورزش سه: بعد از بازگشت بزرگ یونایتد برابر سیتی، بازیکنان این تیم انتقام بازی رفت را گرفتند.

 در بازی رفت و بعد از برتری ۱-۲ سیتی برابر یونایتد در اولدترافورد، درگیری شدیدی در رختکن ایجاد شد و بازیکنان یونایتد به نوع جشن گرفتن بازیکنان سیتی معترض شده و آن را تحقیر آمیز خواندند که همین موضوع عامل درگیری بین طرفین شد
همچنین به نظر می رسد بازیکنان سیتی رستورانی را رزرو کرده بودند تا در پایان بازی، برای گرفتن جشن قهرمانی به آنجا بروند اما با شکست برابر یونایتد این جشن به تعویق افتاد و این موضوع نیز دستمایه تمسخر بازیکنان سیتی از سوی یونایتدی ها از جمله خسه لینگارد بوده است.

اما این بار و بر خلاف بازی رفت، بازیکنان سیتی عکس العمل خاصی نشان ندادند تا کار به درگیری در رختکن کشیده نشود و بعد از دقایقی، رختکن یونایتد نیز تصمیم به سکوت گرفت.

ورزش سه: بعد از بازگشت بزرگ یونایتد برابر سیتی، بازیکنان این تیم انتقام بازی رفت را گرفتند.

حرکت تلافی جویانه یونایتد برابر بازیکنان سیتی!

حالا نشریه سان مدعی شد بعد از تبدیل شکست ۰-۲ به برتری ۲-۳ توسط یونایتد مقابل سیتی، بازیکنان این تیم بعد از پایان مسابقه در رختکن صدای موسیقی را خیلی زیاد کرده و به شادی پرداختند تا انتقام رفتار بازیکنان رقیب در بازی رفت را بگیرند.

 در بازی رفت و بعد از برتری ۱-۲ سیتی برابر یونایتد در اولدترافورد، درگیری شدیدی در رختکن ایجاد شد و بازیکنان یونایتد به نوع جشن گرفتن بازیکنان سیتی معترض شده و آن را تحقیر آمیز خواندند که همین موضوع عامل درگیری بین طرفین شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *