اسماعیلی بعد از ٣ سال رنگ طلا را دید + موضع آیت الله سیستانی درباره انتخابات عراق – سافت آرچیو

ورزش سه: فرشید اسماعیلی بی تردید یکی از عوامل موفقیت استقلال در این فصل بوده است و در بازی با خونه به خونه هم نمایش خوبی در ترکیب استقلال داشت
اسماعیلی بعد از ٣ سال رنگ طلا را دید

اما دیشب برای اسماعیلی یک شب ویژه بود چرا که او توانست بعد از ٣ سال حضور در استقلال به اولین جام خود برسد و به اولین افتخار تیمی خود دست پیدا کند.

اسماعیلی بعد از ٣ سال رنگ طلا را دید

عکس: امیر حسین خیرخواه

ورزش سه: فرشید اسماعیلی بی تردید یکی از عوامل موفقیت استقلال در این فصل بوده است و در بازی با خونه به خونه هم نمایش خوبی در ترکیب استقلال داشت.

اسماعیلی از لیگ پانزدهم و در زمان سرمربیگری مظلومی با استقلال قرارداد امضا کرد و خیلی زود خودش را به ترکیب اصلی تحمیل کرد و به بازیکن مهمی در ترکیب این تیم تبدیل شد.

——————-

خبرگزاری ایسنا: مرجعیت دینی عراق تأکید کرد که برگزاری انتخابات سراسری گزینه درست و مناسب برای حال و آینده این کشور است

وی بر لزوم ممانعت از مداخله خارجی در انتخابات عراق از طریق حمایت مالی و اقدامات دیگر تأکید کرد و گفت: مشارکت در انتخابات حق تمامی شهروندان است و نباید کسی آن‌ها را مجبور به این کار کند.

الکربلائی نسبت به انتخاب شکست خوردگان و فاسدان در انتخابات هشدار داد و گفت که مرجعیت اجازه نمی‌دهد که از نامش در انتخابات سوءاستفاده شود.

عبدالمهدی الکربلایی، نماینده آیت‌الله العظمی سید علی سیستانی، مرجع عالیقدر شیعیان در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در کربلا گفت: انتخابات سراسری گزینه درست و مناسب برای حال و آینده کشور است. روند انتخابات تنها زمانی به نتایج رضایت بخش منجر می‌شود که قانون انتخاباتی عادلانه‌ای وجود داشته باشد.

نماینده آیت‌الله سیستانی تأکید کرد که مرجعیت دینی از هیچ حزب و نامزدی در انتخابات حمایت نمی‌کند و موضع یکسانی در قبال همگان دارد.

وی تأکید کرد: مرجعیت درباره اقدامات تروریستهایی که عراق را هدف قرار دادند صبر کرد اما ثمره این صبر و تحمل بسیار والاتر و گرانبهاتر بود و این ثمره حفظ وحدت عراق بود. زمانی که تروریست‌ها یک سوم خاک عراق را در دست گرفتند و مردم دچار ترس و وحشت شدند نه تنها عراق بلکه تمامی منطقه با تحول تاریخی خطرناکی روبرو شد. مرجعیت دینی این تحولات را نادیده نگرفت بلکه روش درستی را در پیش گرفت و سفارشات مناسبی ارائه کرد.

خبرگزاری ایسنا: مرجعیت دینی عراق تأکید کرد که برگزاری انتخابات سراسری گزینه درست و مناسب برای حال و آینده این کشور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *