اسکوچیچ: از حالا باید به فکر دربی باشیم + آرسنال مشتری دروازه‌بان اتلتیکو در تابستان – سافت آرچیو

ورزش سه: دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم خونه به خونه در مورد کسب تساوی یک بر یک مقابل تیم مدعی فجرسپاسی شیراز در جمع خبرنگاران گفت: از سبک بازی بچه ها راضی هستم ولی از نتیجه راضی نیستم، چون همیشه انتظار دارم بازی ها را ببریم، چون تیم خوبی داریم
وی ادامه داد: البته بازی کردن در شیراز سخت است ولی از همین حالا باید به فکر دربی باشیم.

ورزش سه: دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم خونه به خونه در مورد کسب تساوی یک بر یک مقابل تیم مدعی فجرسپاسی شیراز در جمع خبرنگاران گفت: از سبک بازی بچه ها راضی هستم ولی از نتیجه راضی نیستم، چون همیشه انتظار دارم بازی ها را ببریم، چون تیم خوبی داریم.
اسکوچیچ در مورد عملکرد داوری در این مسابقه عنوان کرد: بهتر است در مورد داوری صحبت نکنیم، چون هر وقت صحبت می کنیم، مشکل پیش می آید. نظر دارم ولی نمی گویم. تمرکزم روی تیمم است و این کار من نیست؛ کار من تمرکز روی تیمم است.

——————-
خبرگزاری فارس: مادریدی‌ها با توجه به ارزش‌های که یان اوبلاک دارد، قراردادش را تمدید‌کرده‌اند.اما این اقدام به معنای آن نیست که گلر تیم در فصل بعد هم از دروازه‌ تیم مراقبت کند
خبرگزاری فارس: مادریدی‌ها با توجه به ارزش‌های که یان اوبلاک دارد، قراردادش را تمدید‌کرده‌اند.اما این اقدام به معنای آن نیست که گلر تیم در فصل بعد هم از دروازه‌ تیم مراقبت کند.
این نشریه نوشت توپچی‌های لندن در تابستان با «پیتر چک» دروازه‌بانی در اختیار دارند که ۳۵ ساله است و قراردادش در سال ۲۰۱۹ به اتمام خواهد رسید. به این دلیل از حالا به فکر انتخاب جانشین برای گلر چکی خود هستند.

اوبلاک اکنون تا سال ۲۰۲۱ با تیم مادریدی قرارداد دارد و برای انتقال به تیمی دیگر باید ۱۰۰ میلیون یورو تبصره انتقالش را فعال کند.

براساس اعلام روزنامه ایوینینگ استاندارد، آرسنال جدی‌ترین تیمی است که برای جذب این بازیکن تلاش می‌کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *