اطفای کامل حریقِ ساختمان ۵۰ ساله وزارت نیرو + قطر معیذرقطر با گلزنی کوروشی قهرمان شد – سافت آرچیو

خبرگزاری مهر: سرانجام پس از چهار روز تلاش آتش نشانان، بامداد امروز عملیات اطفای حریق و لکه گیری ساختمان برق حرارتی وزارت نیرو به طور کامل به پایان رسید
همچنین صاحبان ساختمان برق حرارتی موظفند تا زمان تعیین تکلیف وضعیت ساختمان محل اسکان خانواده ها را فراهم کنند.

خبرگزاری مهر: سرانجام پس از چهار روز تلاش آتش نشانان، بامداد امروز عملیات اطفای حریق و لکه گیری ساختمان برق حرارتی وزارت نیرو به طور کامل به پایان رسید.
از امروز تا دو روز، صاحبان این ساختمان موظف به تعیین وضعیت ساختمان از نظر ایستایی و مقاومت هستند و ساکنان خانه های اطراف در صورت گزارش کارشناسان مبنی بر عدم وجود خطر ریزش در ساختمان حادثه دیده می توانند به ساختمانهای خود مراجعه کنند.

در این عملیات در مجموع ۱۹ نفر مصدوم شدند که حال همگی خوب گزارش شده است.

آتش حوالی ظهر دیروز خاموش شد و عملیات لکه گیری تا بامداد امروز ادامه پیدا کرد.

این آتش سوزی صبح روز دوشنبه آغاز شد و با توجه به قدمت ۵۰ ساله ساختمان و پایه ریزی فلزی ساختمان بیم آن می رفت که ساختمان ریزش کند اما ساختمان از همان ساعات اولیه از افراد تخلیه شد و آتش نشانان با برنامه ریزی، اقدام به کنترل و خاموش کردن آتش کردند.

——————-
خبرگزاری فارس: تیم فوتبال معیذر با پیروزی مقابل الشحانیه در فینال دسته دوم قطر قهرمان شد.

شب گذشته تیم های معیذر و الشحانیه در فینال مسابقات جام حذفی دسته دوم قطر به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۳ بر ۲ معیذر به پایان رسید تا فاتح جام مشخص شود
شب گذشته تیم های معیذر و الشحانیه در فینال مسابقات جام حذفی دسته دوم قطر به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۳ بر ۲ معیذر به پایان رسید تا فاتح جام مشخص شود.

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال معیذر با پیروزی مقابل الشحانیه در فینال دسته دوم قطر قهرمان شد.
سیامک کوروشی، بازیکن ایرانی معیذر در این بازی ۹۰ دقیقه برای تیمش بازی کرد و موفق شد در دقیقه ۲۳ بازی گل اول تیمش را به ثمر برساند تا در قهرمانی معیذر تاثیر مستقیمی داشته باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *