اعتراف به نصف شدن تولید آیفون ایکس – سافت آرچیو

خبرآنلاین: نیکی ژاپن به نقل از منابع موثق خبر داد اپل به شرکای سخت افزاری اطلاع داده است که برای سه ماهه اول تولید آیفون ایکس (آیفون ۱۰) را به زیر ۲۰ میلیون گوشی تقلیل دهند
اولین گوشی متفاوت اپل مجهز به نمایشگر اولد در فصل تعطیلات نتوانست انتظارات را برآورده سازد و بسیاری از بازارهای جهانی این گوشی گران‌قیمت را پس زدند.

عدم نوآوری واقعی، منهای صفحه اولد و شارژ بی سیم باعث شد تا کاربران مثل همیشه برای خرید آن در صف‌های طولانی انتظار نکشند.

خبرآنلاین: نیکی ژاپن به نقل از منابع موثق خبر داد اپل به شرکای سخت افزاری اطلاع داده است که برای سه ماهه اول تولید آیفون ایکس (آیفون ۱۰) را به زیر ۲۰ میلیون گوشی تقلیل دهند.

 اعتراف به نصف شدن تولید آیفون ایکس/ گران‌ترین گوشی اپل خریدار ندارد

این کاهش تولید ناشی از فروش‌های دور از انتظار در فصل تعطیلات در اروپا، آمریکا و چین بوده است که برخلاف پیش‌بینی اولیه، فروش آیفون ایکس به شدت کاهش داشته است.

سهام ۱۰۰ دلاری اپل چند ماه پیش به امید آیفون ایکس(آیفون ۱۰) به مرز ۱۷۰ دلار رسید اما گزارش اولیه از فصلِ فروش، حکایت از اعتراف به شکست سنگین دارد.

بسیاری از شرکای سخت‌افزاری از شنیدن این خبر ناراحتند، چرا که سودهای خیالی را دریافت نخواهند کرد.

 اعتراف به نصف شدن تولید آیفون ایکس/ گران‌ترین گوشی اپل خریدار ندارد

اخیرا گزارش مبنی بر قطع تولید آیفون ایکس نیز شنیده شد که بعدا اپل این طور تفسیر کرد که مدل‌های توسعه یافته‌تری را امسال خواهد ساخت. سه گوشی آیفون ایکس اس، ایکس پلاس و ایکس اس ای تا پاییز ۱۳۹۷ رونمایی خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *