باران کوثری در اریکه ایرانیان + تصمیم دولت برای کاهش معافیت‌های مالیاتی – سافت آرچیو

خبرآنلاین: باران کوثری در جریان نمایش فیلم سینمایی «عرق سرد» در سینمای اریکه ایرانیان حاضر شد.

 همرمان با برگزاری سی و ششمین جشنواره فیلم فجر عوامل و سازندگان آثار حاضر در جشنواره در کنار مخاطبان در سالن‌های سینما به تماشای نتیجه کار خود می‌نشینند
باران کوثری در فیلم سینمایی «عرق سرد» که دومین ساخته سینمایی سهیل بیرقی است در نقش یک بازیکن فوتسال ظاهر شده است.

خبرآنلاین: باران کوثری در جریان نمایش فیلم سینمایی «عرق سرد» در سینمای اریکه ایرانیان حاضر شد.
 همرمان با برگزاری سی و ششمین جشنواره فیلم فجر عوامل و سازندگان آثار حاضر در جشنواره در کنار مخاطبان در سالن‌های سینما به تماشای نتیجه کار خود می‌نشینند.

باران کوثری نیز در کنار مخاطبان فیلم سینمایی «عرق سرد» در سینمای اریکه ایرانیان حاضر شد و بعد از معرفی فیلم در کنار مخاطبان به تماشای فیلم نشست.

——————-
خبرآنلاین: بهروز هادی‌زنوز در گفت‌وگویی با اشاره به افزایش درآمدهای مالیاتی در لایحه بودجه سال آینده، اظهار داشت: در لایحه بودجه دولت با اجزای درآمدهای مالیاتی رفتارهای متفاوتی شده بود
وی خاطرنشان کرد: دولت به جز واردات تصمیم ندارد نرخ مالیات را افزایش دهد؛ شاید به دنبال این است که کارایی وصول مالیات را افزایش دهد.

این کارشناس اقتصادی متذکر شد: نکته‌ای که وجود دارد، این است که دولت به دنبال این است که معافیت‌های مالیاتی را کم کند؛ به خصوص برخی نهادها و بنیادها.

این کارشناس اقتصادی تصریح کرد: مالیات بر ثروت نیز که رقم خیلی مهمی است، ۲۱ درصد افزایش دارد. مالیات‌های مستقیم هم که به طور عمده حقوق و دستمزد است، نسبت به پیش‌بینی بودجه ۴ درصد، اما نسبت به عملکرد ۱۴ درصد افزایش دارد. مالیات بر واردات ۱۵ درصد نسبت به پیش‌بینی عملکرد افزایش پیدا کرده و مالیات غیرمستقیم نیز ۱۹ درصد افزایش یافته است.

خبرآنلاین: بهروز هادی‌زنوز در گفت‌وگویی با اشاره به افزایش درآمدهای مالیاتی در لایحه بودجه سال آینده، اظهار داشت: در لایحه بودجه دولت با اجزای درآمدهای مالیاتی رفتارهای متفاوتی شده بود. مالیات اشخاص حقوقی، یعنی شرکت‌ها اعم از شرکت‌های دولتی و خصوصی نسبت به سال ۹۶ مختصری کم شده است.
وی افزود: اما مالیات بر درآمد ۱۳ درصد نسبت به سال ۱۳۹۶ افزایش یافته است. نسبت به پیش‌بینی عمکرد سال ۱۳۹۶ نیز به نظر می‌رسد ۱۸ درصد افزایش یافته است.

هادی‌زنوز عنوان کرد: در مجموع رشد مالیات‌ها به قیمت جاری معادل تورم است، اما اگر نسبت به پیش‌بینی عملکرد در نظر بگیرید، ۱۷ درصد است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *