بازداشت متهم سابقه دار در عملیات تعقیب و گریز + بازار داغ فروش لوازم هالووین در تهران – سافت آرچیو

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری متهم سابقه دار در جریان تعقیب و گریز پلیسی در یکی از خیابان های پایتخت خبر داد
در ادامه اجرای طرح پلیس آگاهی تهران بزرگ برای شناسایی و دستگیری مجرمان تحت تعقیب، متهم که با وجود دستور ایست پلیس و شلیک چندین تیر هوایی همچنان به فرار خود ادامه می داد، با قانون به کارگیری از سلاح از ناحیه مچ پا مورد هدف دقیق کارآگاهان قرار گرفت و بعد از مجروح شدن دستگیر و برای سیر مراحل درمانی و همچنین قضایی پرونده خود به بهداری ناجا منتقل شد.

همچنین جزئیات عملیات تعقیب و گریز پلیس با متهم در یکی از خیابان های پایتخت متعاقبا اعلام خواهد شد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری متهم سابقه دار در جریان تعقیب و گریز پلیسی در یکی از خیابان های پایتخت خبر داد.

مجرم سابقه دار و تحت تعقیب دستگاه قضایی که به اتهام جرایم ارتکابی زیاد محکوم به زندان شده بود و پس از طی دوران کوتاهی از محکومیت در جریان مرخصی از زندان متواری شده بود، دقایقی پیش از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی در یکی از مخفیگاه هایش شناسایی و با شلیک کارآگاهان زمینگیر و دستگیر شد.
——————-

خب مثلا پریروز ۱۰آبان جشن آبانگان بود
چی شد؟
شما اعلام کردید؟
شما برای آن هم متن نوشتید؟ اطلاع رسانی کردید؟
دولت خیابانها را چراغانی کرد؟
مردم خودشان به خیابان یا طبیعت رفتند؟
محصولاتی برای این روز متعارف شده است که کسبه بیاورند و به درآمدش دل خوش باشند؟
اصلا چند درصد مردم می دانستند؟
واقعیت این است که مردم هیچگونه جشن و شادی دسته جمعی خیابانی ندارند و با توجه به اینکه ما نسبت جمعیت جوانمان خیلی زیاد است باید به این آتشفشان مسدود شده توجه کنیم تا جوانان به تفریحات ناسالم (دوستی با افراد ناباب و مشکلاتی مانند بیماریهای جنسی یا اعتیاد به الکل و مواد مخدر) روی نیاورند؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *