بالاک: حذف سانه فشار را بر لوو افزایش داد + ۶۲ کشته در فعالیت آتشفشان گواتمالا – سافت آرچیو

ورزش سه: ستاره منچسترسیتی که ۲۲ سال دارد، در فهرست ۲۳ نفره یواخیم لوو برای جام جهانی قرار نگرفته است.

این در حالیست که او امسال عنوان بهترین بازیکن جوان لیگ برتر را از آن خود کرد و همه انتظار درخشش او در جام جهانی را داشتند
او نوشته:” لوو با این تصمیم (حذف سانه)، فشار زیادی به روی خودش وارد کرده است. لروی سانه بهترین بازیکن جوان لیگ برتر است و باید در خانه بماند.”

سانه در ۱۲ بازی ملی هنوز موفق به گلزنی نشده ولی در نیم فصل دوم، نمایش‌هایی استثنایی برای منچسترسیتی داشت و توانست ۱۰ گل و ۱۵ پاس گل به ثبت برساند.

این در حالیست که او امسال عنوان بهترین بازیکن جوان لیگ برتر را از آن خود کرد و همه انتظار درخشش او در جام جهانی را داشتند. حال بالاک در توئیتر، به بحث درباره این تصمیم لوو پرداخته است.

ورزش سه: ستاره منچسترسیتی که ۲۲ سال دارد، در فهرست ۲۳ نفره یواخیم لوو برای جام جهانی قرار نگرفته است.

——————-

پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر: شمار کشته های فوران آتش فشان فوئه‎گو در گواتمالا همچنان رو به افزایش است و به ۶۲ نفر رسیده است
پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر: شمار کشته های فوران آتش فشان فوئه‎گو در گواتمالا همچنان رو به افزایش است و به ۶۲ نفر رسیده است.

خبرها از ناپدید شدن شماری از ساکنان منطقه هم حکایت دارد. احتمال افزایش تلفات وجود دارد. مواد مذاب آتشفشانی به سمت مناطق مسکونی در جریان هستند. فعالیت آتشفشان زندگی حدود یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از ساکنان اطراف محل حادثه را تحت تاثیر قرار داده است.

هزاران نفر نیز مجبور به ترک خانه هایشان شده اند. ارتفاع باران خاکستر آتشفشان به بیش از سه هزار و هفتصد متر رسیده و موجب تعطیلی فرودگاه بین المللی پایتخت شده است. فوئه گو در ۳۵ کیلومتری جنوب شرقی پایتخت قرار دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *