برف تهران، تنها ۱۹ درصد کمبود بارش را جبران کرد + حمله هوایی رژیم صهیونیستی به نوار غزه – سافت آرچیو

خبرگزاری ایسنا:‌ مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه بارش برف در تهران تنها ۱۹ درصد کمبود بارشی را جبران کرد، گفت: استان تهران قبل از فعالیت سامانه بارشی اخیر ۷۹ درصد کمبود بارشی داشت
روز گذشته شاهرخ فاتح – رئیس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی – در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن برآورد وضعیت بارندگی کشور از جمله تهران بر اثر فعالیت سیستم بارشی اخیر گفت: سامانه بارشی اخیر تنها چهار میلی‌متر به بارش کشور و ۱۹ میلی‌متر به بارش تهران اضافه کرد.

وی با اشاره به کم بارشی‌های شدید در پاییز امسال در استان‌های مختلف از جمله تهران گفت: استان تهران قبل از سامانه بارشی اخیر ۷۹ درصد کمبود بارشی داشت بنابراین بارش‌های اخیر تنها بخش کوچکی از کم بارشی‌های تهران را جبران کرد.

وی اظهار کرد: طی روزهای اخیر ۱۹ میلی‌متر به بارش تهران اضافه شد که این میزان افزایش بارش، ۱۹ درصد نسبت به بلندمدت و ۱۳ درصد هم نسبت به سال گذشته اوضاع را بهتر کرده است.

خبرگزاری ایسنا:‌ مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه بارش برف در تهران تنها ۱۹ درصد کمبود بارشی را جبران کرد، گفت: استان تهران قبل از فعالیت سامانه بارشی اخیر ۷۹ درصد کمبود بارشی داشت.
احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد تاثیر بارش‌های اخیر تهران طی چند روز گذشته اظهار کرد: مطمئنا بارش برف طی روزهای گذشته در تهران در افزایش میزان بارش‌های دریافتی اثرگذار است اما نمی‌توان ادعا کرد که این میزان بارش توانسته کمبودهای بارشی سابق را به طور کامل جبران کند.

——————-
خبرگزاری فارس: در ادامه تجاوزهای رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان، خبرها از حملات تازه این رژیم به نوار غزه حکایت دارد
خبرگزاری فارس: در ادامه تجاوزهای رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان، خبرها از حملات تازه این رژیم به نوار غزه حکایت دارد.
بنا بر گزارش رسانه‌های صهیونیستی، نیروی هوایی این رژیم در پاسخ به این حمله، برخی نقاط غزه را هدف قرار داد.

ارتش رژیم صهیونیستی در توضیح «شلیک راکت از غزه به اسرائیل»، مدعی شده بود که فقط یک راکت شلیک شد اما این شلی، هیچ خسارت یا تلفاتی نداشت.

بامداد روز جمعه رسانه‌های رژیم صهیونیستی از حمله نیروی هوایی این رژیم به برخی مواضع در نوار غزه خبر دادند.

این خبر ساعاتی پس از انتشار خبر رسانه‌های این رژیم از «شلیک حداقل دو راکت از غزه» به اراضی اشغالی مخابره شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *