بگوویچ در باشگاه پرسپولیس حاضر شد + مظاهری: باید دروازه‌ام را بسته نگه دارم – سافت آرچیو

خبرگزاری فارس: وینگو بگوویچ سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس پیش از ظهر امروز در ساختمان این باشگاه حاضر شد تا پیگیر مسائل مالی خود باشد
مسئولان باشگاه پرسپولیس همچنین به سرمربی اسبق این باشگاه قول دادند که مشکلات مالیاتی او را برطرف کنند.

خبرگزاری فارس: وینگو بگوویچ سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس پیش از ظهر امروز در ساختمان این باشگاه حاضر شد تا پیگیر مسائل مالی خود باشد.

بگوویچ در زمان مدیریت علی اکبر طاهری طلب خود را از این باشگاه گرفته بود اما مسائل مربوط به مالیات او هنوز برطرف نشده و به همین دلیل امروز به باشگاه آمد تا مسائل مالیاتی او برطرف شود.

——————-

خبرگزاری تسنیم: رشید مظاهری در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های ذوب‌آهن و الوحده امارات در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازی فردا بسیار سخت است
وی راجع‌به قرار گرفتنش در جمع بهترین‌های لیگ قهرمانان آسیا، گفت: تنها چیزی که می‌گویم، این است که همه تلاشم را می‌کنم تا دروازه‌ام را بسته نگه دارم. من به این آمار و ارقام توجه نمی‌کنم و به کار گروهی تیم تمرکز می‌کنم. امیدوارم سه امتیاز بازی فردا را بگیریم و همه تیم با هم جشن برپا کنیم.

دروازه‌بان تیم ذوب‌آهن به مهاجمان آماده الوحده اشاره کرد و یادآور شد: مقابل مهاجمان تیم الوحده وظیفه من این است که دروازه‌ام را بسته نگاه دارم. کاری ندارم که سباستین در الوحده باشد یا رونالدو، و وظیفه من بسته نگه داشتن دروازه است. در دو بازی گذشته مقابل الدحیل و لوکوموتیو، هر کدام از آنها یک آقای گل در ترکیب‌شان داشتند، اما ما توانستیم مقابل آقای گل‌شان خوب بازی کنیم.

دیدار تیم‌های ذوب‌‌آهن و الوحده امارات در چارچوب هفته سوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۶ فردا (سه‌شنبه) در ورزشگاه فولاد‌شهر برگزار می‌شود.

خبرگزاری تسنیم: رشید مظاهری در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های ذوب‌آهن و الوحده امارات در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازی فردا بسیار سخت است. با توجه به اینکه ذو‌ب‌آهن در هر دوره لیگ قهرمانان آسیا درخشیده و شاید با بدشانسی حذف شده است، در دو بازی گذشته هم بسیار خوب بودیم. با این حال فردا باید پیروز زمین باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *