تصاویر ال جی جی ۷ با بریدگی بالای صفحه – سافت آرچیو

وبسایت گجت نیوز – محمد قاسمی: تصاویر ال جی جی ۷ (LG G7) همراه با یک ویدیوی کوتاه از این گوشی که برخی از آن با نام “LG G7 Neo” یاد می‌کنند، با بریدگی بالا صفحه و طراحی ناچ منتشر شد
سامسونگ و ویوو نشان داده‌اند که تنها راه افزایش نسبت صفحه به بدنه، استفاده از بریدگی بالای صفحه نیست، ضمن این‌که طراحی ناچ نیز مشکلات متعددی از جمله عدم پشتیبانی همه اپلیکیشن ها را دارد. این موضوع قابل درک است که ال جی تا حد ممکن می‌خواهد خود را از دیگر رقیب کره‌ای‌اش یعنی سامسونگ متمایز کند، ولی ممکن است همانند بسیاری از سازندگان چینی، در دام تقلید کورکورانه از اپل گرفتار شود.

تصاویر ال جی جی ۷ با بریدگی بالای صفحه

به نظر می‌رسد این تغییر به معنی استفاده از یک زبان طراحی جدید نیست و ال جی نیز همانند بسیاری از سازندگان دیگر، موبایل جدید خود را با طراحی ناچ توسعه داده است. اگر می‌خواهید از همین حالا با طراحی احتمالی پرچمدار ال جی آشنا شوید، می‌توانید تصاویری که در ادامه ضمیمه شده‌اند را تماشا کنید. این رندرها بر اساس اطلاعات منتشر شده از موبایلی با اسم رمز “Judy” تهیه شده‌اند.

تصاویر ال جی جی ۷ با بریدگی بالای صفحه

وبسایت گجت نیوز – محمد قاسمی: تصاویر ال جی جی ۷ (LG G7) همراه با یک ویدیوی کوتاه از این گوشی که برخی از آن با نام “LG G7 Neo” یاد می‌کنند، با بریدگی بالا صفحه و طراحی ناچ منتشر شد.

به نظر می‌رسد اخبار مربوط به تغییر طراحی G7 صحت داشته و کره‌ای‌ها تلاش دارند محصول جدید خود را با ظاهری متفاوت توسعه دهند. شاید همین موضوع، علت عدم نمایش این گوشی در نمایشگاه MWC 2018 بوده است. هرچند، ال جی چند نمونه اولیه را با خود به بارسلون آورده بود.

تصاویر ال جی جی ۷ با بریدگی بالای صفحه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *