تمجید سیلوا از رونالدو پس ناکامی در جام جهانی + واکنش رئال به پیشنهاد ۳۱۰ میلیون یورویی برای نیمار – سافت آرچیو

خبرگزاری میزان: تیم ملی فوتبال پرتغال در اولین بازی خود در مرحله حذفی جام جهانی با نتیجه ۲ بر یک از اروگوئه شکست خورد تا وداع تلخی با جام جهانی داشته باشد
وی افزود: او ۴ گل هم زد و تاثیر زیادی در حضورمان در مرحله حذفی داشت، اما متاسفانه نتوانستیم به مرحله بعدی راه پیدا کنیم و از این موضوع بسیار ناراحتم.

خبرگزاری میزان: تیم ملی فوتبال پرتغال در اولین بازی خود در مرحله حذفی جام جهانی با نتیجه ۲ بر یک از اروگوئه شکست خورد تا وداع تلخی با جام جهانی داشته باشد.

برناردو سیلوا هافبک تیم ملی پرتغال ضمن ابراز ناراحتی از ناکامی تیم ملی کشورش در جام جهانی به تاثیر رونالدو در این تیم اشاره کرد و اظهارداشت: کریستیانو یک فصل فوق‌العاده را پشت سر گذاشته بود و آماده بود که در جام جهانی بدرخشد.

——————-

وبسایت نود: رئال مادرید با انتشار بیانیه ای اعلام کرده خبر تلویزیون اسپانیا مبنی بر پیشنهاد ۳۱۰ میلیون یورویی این باشگاه به پاریسن ژرمن برای خرید نیمار صحت ندارد
وبسایت نود: رئال مادرید با انتشار بیانیه ای اعلام کرده خبر تلویزیون اسپانیا مبنی بر پیشنهاد ۳۱۰ میلیون یورویی این باشگاه به پاریسن ژرمن برای خرید نیمار صحت ندارد.

نیمار تابستان گذشته با ۲۲۲ میلیون یورو از بارسلونا به پاریسن ژرمن ملحق شد.

شبکه TVE اسپانیا، دوشنبه شب از پیشنهاد ۳۱۰ میلیونی رئال به پی اس جی برای خرید نیمار خبر داد و مدعی شد که این تیم حاضر است سالیانه مبلغ ۴۵ میلیون یورو به این بازیکن دستمزد بدهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *