توضیح لاریجانی درباره جلسه با جهانگیری + کین: آماده حضور در جام جهانی هستم – سافت آرچیو

خبرگزاری مهر: رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه غیرعلنی صبح امروز با حضور معاون اول رئیس جمهور، توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد
رئیس مجلس تأکید کرد: امیدواریم با تعامل و همفکری و رایزنی هایی که در این زمینه وجود دارد، تصمیمات دقیق تری در این زمینه گرفته شود.

خبرگزاری مهر: رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه غیرعلنی صبح امروز با حضور معاون اول رئیس جمهور، توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد.

وی افزود: کمیسیون اقتصادی مجلس و مرکز پژوهش های مجلس نیز در این زمینه اظهار نظر کردند.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در آغاز جلسه علنی امروز مجلس، با اشاره به نشست غیرعلنی صبح امروز اظهار داشت: ما امروز از ساعت ۸ صبح نشستی را با حضور آقای جهانگیری و ستاد اقتصادی دولت در خصوص وضعیت اقتصادی کشور داشتیم و مسائل مربوط به ارز، موضوع صادرات و نحوه کمک به آن و نیز نیازهای اساسی کشور مطرح و بحث های مفصلی انجام شد.

——————-

خبرگزاری فارس: هری کین، مهاجم تیم ملی انگلیس و عضو باشگاه تاتنهام در مصاحبه با روزنامه تلگراف بریتانیا گفت: در تابستان پیش رو کاملا آماده هستم و تجربه ای خاص برای من خواهد بود

مهاجم گلزن تاتنهامی ها در پایان گفت: ما باید در شرایط کنونی با تمام قدرت خودمان را آماده کنیم تا ببینیم چه اتفاقی می افتد. یورو مسابقات بزرگی بود اما جام جهانی بزرگتر است و من برای حضور در این مسابقات آماده هستم.

خبرگزاری فارس: هری کین، مهاجم تیم ملی انگلیس و عضو باشگاه تاتنهام در مصاحبه با روزنامه تلگراف بریتانیا گفت: در تابستان پیش رو کاملا آماده هستم و تجربه ای خاص برای من خواهد بود. امسال برایم استثنایی است و زمان کافی برای آمادگی در جام جهانی ۲۰۱۸ را دارم.

وی افزود: این جام جهانی است و امکان ندارد شما بدون فشار به این رقابت ها وارد شوید. من هم فرقی ندارم. امسال برای ما متفاوت خواهد بود. ما تیمی جوان و کم تجربه داریم به همین خاطر نمی توان توقعات زیادی از ما داشته باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *