جایزه Golden Foot به کاسیاس رسید + موگرینی: به نظر می‌آید آمریکا در برجام می‌ماند – سافت آرچیو

ایسنا: به نقل از آس، ایکر کاسیاس عنوان دیگری را به ویترین افتخاراتش افزود. دروازه‌بان اسپانیایی پورتو جایزه Golden Foot 2017 را کسب کرد
ایسنا: به نقل از آس، ایکر کاسیاس عنوان دیگری را به ویترین افتخاراتش افزود. دروازه‌بان اسپانیایی پورتو جایزه Golden Foot 2017 را کسب کرد. این عنوان به فوتبالیست‌های بالای ۲۹ سال سن که دوران ورزشی موفقی را داشته‌اند، اهدا می‌شود.

کاسیاس ۳۶ ساله توانست از ۹ نامزد این جایزه یعنی کریستیانو رونالدو، سرخیو راموس، مانوئل نویر، لیونل مسی، آرین روبن، تیاگو سیلوا، لوییس سوارس، یحیی توره و آندره پیرلو پیشی بگیرد و این جایزه را به خود اختصاص دهد.

جایزه Golden Foot به کاسیاس رسید

کاسیاس در موناکو جایزه خود را دریافت کرد.

برای دومین بار است که Goledn Foot به یک اسپانیایی تعلق می‌گیرد. پیش از این آندرس اینیستا توانست در سال ۲۰۱۴ برنده این جایزه شود. ایتالیا با چهار عنوان بالاتر از دیگر کشورها قرار دارد. روبرتو باجو (۲۰۰۳)، الساندرو دل پیرو(۲۰۰۷)، فرانچسکو توتی (۲۰۱۰) و بوفون (۲۰۱۶) Golden Foot را به دست آورده بودند. پس از آن برزیل با سه بازیکن دیده می‌شود. رونالدو نازاریو (۲۰۰۶)، روبرتو کارلوس (۲۰۰۸) و رونالدینیو (۲۰۰۹) برنده این جایزه شدند. اوکراین (شوچنکو ۲۰۰۵)، ولز (رایان گیگز ۲۰۱۱)، سوئد (زلاتان ایبراهیموویچ ۲۰۱۲)، ساحل عاج (دروگبا ۲۰۱۳) و کامرون (ساموئل اتوئو ۲۰۱۵) با یک عنوان در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

این برای دومین سال پیاپی است که این جایزه به یک دروازه‌بان می رسد. سال گذشته جانلوییجی بوفون برنده این عنوان شد.

——————-
پایگاه خبری انتخاب: رویترز نوشت: فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت که کنگره امریکا قصد خروج از برجام را ندارد
وی افزود: من نشانه های کاملا واضحی از قصد کنگره برای حفظ حضور امریکا در توافق هسته ای برجام دیده ام.

موگرینی گفت که قانون گذاران امریکایی تمایل خود را برای ماندن در توافق هسته ای با ایران نشان داده اند.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا همچنین با اشاره به مذاکرات حقوق بشری با تهران گفت: مذاکرات حقوق بشری با ایران، پیش از این آغاز شده و پیشرفت‌هایی در این زمینه داشته‌ایم.

موگرینی در بخش دیگری گفت: تجارت و سرمایه‌گذاری ما در ایران پس از برجام به صورت قابل‌توجهی افزایش یافت.

پایگاه خبری انتخاب: رویترز نوشت: فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت که کنگره امریکا قصد خروج از برجام را ندارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *