حمایت سرمربی بارسلونا از کونته + تمرین جمعه تیم پرسپولیس تعطیل اعلام شد – سافت آرچیو

ورزش سه: ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا به دفاع از آنتونیو کونته پرداخت که این روزها به شدت تحت فشار است.

کونته در آستانه اخراج توسط چلسی قرار دارد و تیمش با وجود قرار گرفتن در رده چهارم، نتایج ضعیفی در هفته های اخیر کسب کرده که از جمله آنها می‌توان به دو تساوی پیاپی اشاره کرد
کونته در آستانه اخراج توسط چلسی قرار دارد و تیمش با وجود قرار گرفتن در رده چهارم، نتایج ضعیفی در هفته های اخیر کسب کرده که از جمله آنها می‌توان به دو تساوی پیاپی اشاره کرد. حال والورده که در چمپیونزلیگ مقابل کونته قرار می‌گیرد،به تمجید از سرمربی ایتالیایی پرداخت.

 حمایت سرمربی بارسلونا از کونته

او گفت:” شما پیش بینی بزرگی انجام می‌دهید زیرا تا به اینجا هنوز اتفاقی رخ نداده است. می‌خواهید به شما بگویم که چه اتفاقی در آینده رخ خواهد داد؟ یا درباره پیش بینی شما؟ در حال حاضر هیچ اتفاقی رخ نداده است.. سرمربی چلسی کسی است که فصل گذشته با این تیم قهرمان لیگ برتر شد، جام های زیادی کب کرده و کارنامه درخشانی دارد. زیاد لازم نیست به این موضوع فکر کرد.”
ورزش سه: ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا به دفاع از آنتونیو کونته پرداخت که این روزها به شدت تحت فشار است.
——————-
خبرگزاری فارس: تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس بعد از یک روز تعطیلی از روز شنبه برای بازی با نسف‌قارشی ازبکستان آغاز خواهد شد
بازیکنان پرسپولیس پس از یک روز تعطیلی از روز شنبه تمرینات خود را برای بازی مقابل نسف‌قارشی ازبکستان در چهارچوب رقابت‌های هفته اول لیگ قهرمانان ۲۰۱۸ آسیا آغاز خواهند کرد.

بر همین اساس و با اعلام برانکو تمرین روز جمعه تیم پرسپولیس تعطیل است و سرخپوشان استراحت خواهند کرد.

اولین تمرین تیم پرسپولیس بعد از پیروزی روز گذشته این تیم مقابل نفت آبادان امروز در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار خواهد شد.

خبرگزاری فارس: تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس بعد از یک روز تعطیلی از روز شنبه برای بازی با نسف‌قارشی ازبکستان آغاز خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *