خروج پژو از ایران قابل پیش بینی بود + درخواست عجیب هواداران لیورپول؛ تکرار فینال! – سافت آرچیو

خبرگزاری تسنیم: عزیز اکبریان با اشاره به خروج شرکت خودروسازی پژو از ایران به دنبال اعمال تحریم آمریکا اظهار داشت: از ابتدا روشن بود که چنین اتفاقی رخ می دهد چرا که این شرکت ها از آمریکا تبعیت می کنند
نماینده مردم کرج در مجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه اکثر شرکت های خودروساز نیز از ایران خارج می شوند، بیان داشت: اکثر شرکت های خودروساز آلمان، فرانسه و کره به دلیل تبعیت از آمریکا همکاری خود را با ایران قطع خواهند کرد، این پیش بینی در قبال شرکت های خودروساز چینی نیز وجود دارد.

وی ادامه داد: ما باید تلاش کنیم در بحث خودروسازی برنامه خود را داشته باشیم و وابستگی خود را به حداقل برسانیم تا از خروج این شرکت ها تولید آسیب نبیند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه ایران در بخشی از تولید خودرو توانایی داخلی دارد به خانه ملت گفت: باید به سمتی حرکت کنیم که درصد بالایی از تولید خودروها براساس توان داخل باشد تا با خروج شرکت های خودروساز آسیبی به تولید وارد نشود.

اکبریان با تاکید بر افزایش کیمیت و کیفیت تولید خودروی داخلی گفت: در هیچ کجای دنیا ساخت خودرو ۱۰۰ درصد داخلی نیست، بنز آلمان نمی تواند مدعی باشد تمام قطعات خود را در داخل کشور می سازد، این حرف به این معنا است که درصدی وابستگی وجوددارد اما باید میزان آن را کاهش داد.

خبرگزاری تسنیم: عزیز اکبریان با اشاره به خروج شرکت خودروسازی پژو از ایران به دنبال اعمال تحریم آمریکا اظهار داشت: از ابتدا روشن بود که چنین اتفاقی رخ می دهد چرا که این شرکت ها از آمریکا تبعیت می کنند.

رئیس کمیسیون صنایع ومعادن مجلس ادامه داد: شرکت خودروسازی پژوی فرانسه همواره در روزهای سخت ایران را ترک کرده و در واقع دوست روز خوب ایران بوده است به همین جهت نباید از این خروج تعجب کرد.

——————-

ورزش سه: بعد از فاش شدن معاینه گروه پزشکی در مورد مصدومیت کاریوس در فینال لیگ قهرمانان داستان ابعاد جدیدی به خود گرفته است
حتی آنها در تدارک ایجاد کمپینی برای عملی کردن خواسته خود هستند اما بعید به نظر می رسد یوفا حتی چنین درخواستی را بررسی کند زیرا بعد از کمپینی میلیونی که خواهان محروم شدن سرخیو راموس بودند هم اتفاق خاصی رخ نداد و اساسا اینگونه درخواست خیلی مورد اهمیت مجامع رسمی قرار نمی گیرد.

درخواست عجیب هواداران لیورپول؛ تکرار فینال!

ورزش سه: بعد از فاش شدن معاینه گروه پزشکی در مورد مصدومیت کاریوس در فینال لیگ قهرمانان داستان ابعاد جدیدی به خود گرفته است.

 در روزهای اخیر اخباری در مورد ضربه سرخیو راموس به کاریوس سنگربان لیورپول دقایقی پیش از اشتباهات عجیب او در نیمه دوم منتشر شده و پزشکان آمریکایی معتقدند ضربه ای که به صورت سنگربان مغضوب مرسی سایدی ها وارد شده علت اصلی این اشتباهات بوده است.

حالا هواداران لیورپول که تعدادشان کم هم نیست به صفحه رسمی یوفا و لیگ قهرمانان هجوم برده و خواهان تکرار دیدار فینال لیگ قهرمانان شده اند زیرا معتقدند بازی در شرایط عادلانه ای برگزار نشده و باید دوباره انجام شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *