دی بروین: نشان دادیم که تیم با کیفیتی هستیم + انزونزی به آرسنال می‌رود – سافت آرچیو

ایسنا: به نقل از اسکای اسپورت، تیم‌ ‌ملی فوتبال بلژیک توانست با درخشش ستاره منچسترسیتی برزیل را شکست دهد. جدال حساس تیم‌های ملی فوتبال برزیل و بلژیک در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با پیروزی دو بر یک بلژیک به پایان رسید
ایسنا: به نقل از اسکای اسپورت، تیم‌ ‌ملی فوتبال بلژیک توانست با درخشش ستاره منچسترسیتی برزیل را شکست دهد. جدال حساس تیم‌های ملی فوتبال برزیل و بلژیک در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با پیروزی دو بر یک بلژیک به پایان رسید.

دی بروین بعد از این بازی، گفت‌: از نظر تاکتیکی و فنی بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم به ویژه‌ در نیمه نخست که فرصت‌های زیادی را خلق کردیم و خوشبختانه دو گل هم به ثمر رساندیم اما در نیمه دوم تیم‌ ‌ملی برزیل تاکتیک خود را تغییر داد. آنها بهتر از ما بازی کردند. با این حال ما هم فرصت‌های خوبی داشتیم و می‌توانستیم باز هم به گل دست یابیم.

ستاره تیم‌ ‌ملی فوتبال بلژیک در ادامه‌ صحبت‌های خود، بیان‌ کرد: برزیل در پنج ‌دقیقه آخر سراپا حمله شد. شخصیت واقعی ما مورد آزمایش و محک جدی قرار گرفت و خوشبختانه توانستیم سر بلند بیرون بیایم و نشان دهیم که تیم خوب و با کیفیتی هستیم.

این ستاره بلژیکی منچسترسیتی در پایان سخنان خود، اظهار کرد: در حال‌ حاضر باید با تیمی غیرعادی در نیمه نهایی بازی کنیم. تیم‌ ‌ملی فوتبال فرانسه تیم بسیار خوبی نشان داده است . بدون شک در نیمه نهایی با تیم آسانی بازی نخواهی کرد و ما هم آماده این دیدار بزرگ هستیم.

کوین دی بروین، ستاره تیم‌ ‌ملی فوتبال بلژیک در این دیدار عملکرد درخشانی از خود نشان داد و توانست به عنوان بهترین بازیکن میدان هم انتخاب شود.

——————-

خبرگزاری میزان: استیون انزونزی، هافبک تیم فوتبال سویا اسپانیا درخواست جدایی به مسئولان این باشگاه داده و اعلام کرده که قصد جدایی از این تیم را دارد

خبرگزاری میزان: استیون انزونزی، هافبک تیم فوتبال سویا اسپانیا درخواست جدایی به مسئولان این باشگاه داده و اعلام کرده که قصد جدایی از این تیم را دارد.

در همین راستا باشگاه آرسنال که یکی از جدی‌ترین مشتریان این بازیکن محسوب می‌شود، به جذب این بازیکن بسیار نزدیک است. انزونزی پیش از این با اونای امری در سویا کار کرده و حالا که امری در آرسنال حضور دارد می‌خواهد این هافبک ملی‌پوش فرانسوی را جذب کند.

به همین دلیل انزونزی هم بسیار به رفتن به آرسنال علاقمند است و می‌خواهد به هر نحوی که شده به این تیم بپیوندد تا دوباره زیر نظر امری بازی کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *