رونی: می‌خواستم کاری کنم رونالدو اخراج شود! + مسلمان – بشار؛ جایی برای مهندس‌ها نیست – سافت آرچیو

ورزش سه: وین رونی ستاره سابق تیم ملی انگلیس در مورد اخراج در دیدار برابر پرتغال در سال ۲۰۰۶ صحبت کرد.

اخراج رونی به علت درگیری با رونالدو باعث شد در نهایت انگلیس در ضربات پنالتی مغلوب پرتغال شده و یک ناکامی دیگر را نیز در عرصه ملی تجربه کند
اخراج رونی به علت درگیری با رونالدو باعث شد در نهایت انگلیس در ضربات پنالتی مغلوب پرتغال شده و یک ناکامی دیگر را نیز در عرصه ملی تجربه کند.

وین رونی گفت: “در یورو ۲۰۰۴ و جام جهانی ۲۰۰۶ بدشانس بودیم که در ضربات پنالتی مغلوب شدیم اما اگر به سال ۲۰۰۶ برگردیم من کارهای دیگری می کردم. پای من در آن مقطع شکسته بود و به همین دلیل  جرمین دفو نیز با تیم ملی به آلمان آمد و من آماده نبودم.

رونی: می‌خواستم کاری کنم رونالدو اخراج شود!

ورزش سه: وین رونی ستاره سابق تیم ملی انگلیس در مورد اخراج در دیدار برابر پرتغال در سال ۲۰۰۶ صحبت کرد.

لحظه اخراج برایم بسیار عجیب بود زیرا اگر صعود می کردیم من بازی نیمه نهایی را از دست می دادم و در صورت حذف شدن همه چیز گردن من می افتاد. در سال ۲۰۰۶ ما توانستیم فاتح جام جهانی باشیم. من بعد از بازی در تونل با رونالدو صحبت کردم و به او گفتم مطبوعات می خواهند چیزی را از این ماجرا بسازند اما نگران نباش زیرا من دقیقا همین کار را کرده ام.

در نیمه اول تلاش کردم رونالدو به خاطر شبیه سازی اخراج شود. اگرچه ما هم تیمی بودیم اما در آن دیدار رقیب محسوب می شدیم.”

پس در چنین شرایطی معمولا تصمیمات عجولانه و بی پروا گرفته می شود که به همین دلیل بازی به ضربات پنالتی رفت. من پسر جوانی بودم که می خواستم خودم را در عرصه ملی نیز ثابت کنم اما در نهایت تورنمنت برای من ناامیدانه تمام شد.

——————-

ورزش سه: محسن مسلمان احتمالا برای دومین هفته پیاپی نیز طعم نیمکت نشینی را خواهد چشید و آنطور که از شواهد آخرین تمرین این تیم برمی‌آید با دریافت کاور زرد در این دیدار نیز در ترکیب اصلی سرخپوشان جایی نخواهد داشت

ورزش سه: محسن مسلمان احتمالا برای دومین هفته پیاپی نیز طعم نیمکت نشینی را خواهد چشید و آنطور که از شواهد آخرین تمرین این تیم برمی‌آید با دریافت کاور زرد در این دیدار نیز در ترکیب اصلی سرخپوشان جایی نخواهد داشت.

غیبت محسن مسلمان اما به نظر می‌رسید شانس بشار رسن را برای حضور در ترکیب اصلی افزایش دهد اما تغییرات تاکتیکی در ترکیب این تیم باعث شده تا برانکو ایوانکوویچ از نام هافبک بازیساز عراقی تیمش نیز عبور کند و او را نیز در ترکیب اصلی برابر نفت آبادان قرار نداده است.

مسلمان - بشار؛ جایی برای مهندس‌ها نیست

محسن مسلمان که با ۹ پاس گل برترین پاسور این فصل لیگ محسوب می‌شود، باید در انتظار این باشد تا برانکو ایوانکوویچ با پایان دادن به شرایط فعلی در ساختار تاکتیکی و فنی این تیم، مجوز بازگشتش به ترکیب را صادر کند و بشار نیز البته شاید برای دقایقی این فرصت را در جریان بازی مقابل برزیلی‌های فوتبال ایران نصیب خود کند تا برابر جاسم کرار به خودنمایی بپردازد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *