زور ساغلام هم به تی‌تی‌های خسته نرسید + ترکیب احتمالی استقلال برابر سپیدرود – سافت آرچیو

وبسایت ورزش سه: دربی تبریز همانند بازی های قبلی تراکتورسازی با استقبال چندانی از سوی هواداران این تیم مواجه نشد
در حالی که همه تصور می کردند با توجه به حضور ارطغرول ساغلام ترکیه ای در تیم تراکتورسازی و کسب نتایج خوب در دو بازی اخیر، اولین بازی تراکتوری ها با این سرمربی در ورزشگاه یادگار امام یک بازی پر تماشاگر باشد، این اتفاق رخ نداد و در بازی با گسترش فولاد همانند بازی های قبلی تیم تراکتورسازی درصد بالایی از سکوهای ورزشگاه یادگار امام خالی بود.

کمتر از ده هزار نفر هوادار دربی تبریز را از نزدیک تماشا کردند تا مشخص شود همچنان هوداران تیم تراکتورسازی دل شان با تیم محبوب خود صاف نشده است. از روزهای اوج تراکتورسازان مدت های زیادی می گذرد و هواداران تیم تراکتورسازی در طول این مدت به شدت از کسب نتایج ضعیف توسط تیم شان گله مند بوده اند. حال باید دید نتایج خوب تراکتور با ساغلام آیا ادامه دار خواهد بود یا خیر که اگر باشد باید آرام آرام در انتظار پر شدن ورزشگاه یادگار امام باشیم، اتفاقی که سال هاست دیگر شاهد آن نیستیم.

وبسایت ورزش سه: دربی تبریز همانند بازی های قبلی تراکتورسازی با استقبال چندانی از سوی هواداران این تیم مواجه نشد.
——————-
ورزش سه: استقلال امروز برای شکست شاگردان علی کریمی با ترکیبی تهاجمی وارد زمین می شود.

استقلالی ها امروز امیدوار به کسب یک برد پرگل دیگر در استادیوم آزادی هستند و به همین دلیل شاگردان وینفرد شفر امروز با ترکیبی تهاجمی پای به میدان بازی می گذارند
مثل ۳ بازی قبل امروز پژمان منتظری و مجید حسینی زوج خط دفاع استقلال را تشکیل می دهند و امید نورافکن و وریا غفوری مدافعان راست و چپ استقلال خواهند بود.

اما موضوع اصلی سرور چپاروف است، جایی که گفته می شود شفر قصد دارد در بازی امروز هم به هافبک تیمش استراحت بدهد تا او را در اوج آمادگی به بازی با الریان برساند. با این شرایط در بازی با سپیدرود فرشید اسماعیلی بعد از مدت ها به پست هافبک پشت مهاجم برمی گردد و این فرصت را دارد در پست محبوب خود به میدان برود.

بهنام برزای و جابر انصاری در بازی امروز وینگرهای راست و چپ استقلال هستند و تلاش می کنند علی قربانی را در نوک خط حمله تغذیه کنند.

ورزش سه: استقلال امروز برای شکست شاگردان علی کریمی با ترکیبی تهاجمی وارد زمین می شود.
با تصمیم شفر روزبه چشمی و امید ابراهیمی امروز در پست هافبک دفاعی بازی می کنند و تلاش می کنند فشار روی خط دفاع استقلال را به حداقل برسانند.

    سیدحسین حسینی
    مجید حسینی
    پژمان منتظری
    وریا غفوری
    امید نورافکن
    امید ابراهیمی
    روزبه چشمی
    جابر انصاری
    فرشید اسماعیلی
    بهنام برزای
    علی قربانی

امروز سیدحسین حسینی درون دروازه استقلال قرار می گیرد و امیدوار است بعد از دو بازی بتواند دوباره دروازه خود را بسته نگه دارد.

ترکیب احتمالی استقلال در بازی با سپیدرود به شرح زیر است:

استقلالی ها امروز امیدوار به کسب یک برد پرگل دیگر در استادیوم آزادی هستند و به همین دلیل شاگردان وینفرد شفر امروز با ترکیبی تهاجمی پای به میدان بازی می گذارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *