سوئد، سفیر ایران را احضار کرد + واکنش والورده به احتمال تغییر روی نیمکت چلسی – سافت آرچیو

خبرگزاری مهر: وزارت خارجه سوئد با انتشار بیانیه‌ای مداخله‌ جویانه در وبگاه این وزارتخانه، خواستار عدم اجرای حکم اعدام «احمدرضا جلالی» متهمِ جاسوسی و همکاری با رژیم صهیونیستی در ایران شده است
در بیانیه‌ صادره از سوی وزارت خارجه سوئد در این خصوص آمده است: سوئد خواستار آن است که حکم اعدام احمدرضا جلالی اجرا نشود!

خبرگزاری مهر: وزارت خارجه سوئد با انتشار بیانیه‌ای مداخله‌ جویانه در وبگاه این وزارتخانه، خواستار عدم اجرای حکم اعدام «احمدرضا جلالی» متهمِ جاسوسی و همکاری با رژیم صهیونیستی در ایران شده است.
در ادامه این بیانیه آمده است: با توجه با تأئید حکم اعدام وی سفیر ایران در سوئد را به وزارت خارجه احضار کردیم.

بیانیه مذکور در ادامه می افزاید: ما به همراه کشورهای عضو اتحادیه اروپا مکرراً در این خصوص اعتراض کرده‌ ایم.

لازم به ذکر است، «احمدرضا جلالی» استاد دانشگاه ایرانی مقیم سوئد اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۵ به دلیل ارتباط با سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی «موساد» دستگیر و روانه زندان شد.

——————-

ورزش سه: ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا از احتمال حضور جرارد پیکه در دیدار مقابل والنسیا خبر داد.

 بارسلونا دیدار رفت مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری را با پیروزی ۰-۱ در خانه به پایان برد و حالا فردا شب کار دشواری برای حفظ این نتیجه و صعود به فینال در مستایا دارد
ورزش سه: ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا از احتمال حضور جرارد پیکه در دیدار مقابل والنسیا خبر داد.

شرایط جرارد پیکه: “این خبر که پیکه دربی برابر اسپانیول را با مصدومیت به پایان برد صحت دارد اما غیبت او در دیدار برابر والنسیا قطعی نیست. ما هنوز در انتظار بررسی شرایط پیکه هستیم و او نیز در حال تمرین کردن است پس باید ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد.”

واکنش والورده به احتمال تغییر روی نیمکت چلسی

شرایط دمبله: “اوضاع او مساعد است و در تمرینات بارسا حضور پیدا می کند پس از ابتدای هفته بعد امکان استفاده از دمبله وجود دارد.”

 بارسلونا دیدار رفت مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری را با پیروزی ۰-۱ در خانه به پایان برد و حالا فردا شب کار دشواری برای حفظ این نتیجه و صعود به فینال در مستایا دارد.

 

دیدار برابر والنسیا: “غلبه کردن بر تیمی مانند والنستا بسیار دشوار است و آنها در ضدحملات تبحر زیادی دارند. البته با توجه به اینکه آنها در بازی رفت شکست خورده اند فکر می کنم در این دیدار شاهد والنسیا هجومی تری خواهیم بود.”

 

لوئیس انریکه در چلسی: “این یک پیش بینی جالب است اما در حال حاضر، کسی مربی چلسی است که در سال گذشته فاتح لیگ برتر شد و تا به حال عناوین زیادی را فتح کرده است.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *