عضو شورا: اصلاح طلبان، پای انقلاب ایستاده‌اند – سافت آرچیو

خبرگزاری ایرنا: عضو شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه در این جایگاه، انقلابی تر از اصلاح طلبان وجود ندارد گفت: به طور قطع اولین کسانی که در صورت بروز هر گونه حادثه ،پای این انقلاب با تمام ویژگی های آن خواهند ایستاد، جوانان اصلاح طلب هستند

حق شناس ادامه داد: در کوتاهترین زمان ممکن در کمتر از ۵۰ روز امام حکمی صادر می کنند تا با برگزاری رفراندوم از وضعیت انقلابی به یک نظم مستقر حرکت کرد و امام(ره) تکلیف این نظام را هم به عهده مردم گذاشتند به طوری که نمایندگان مردم در کمتر از ۶ ماه تحت عنوان خبرگان رهبری موظف به تعریف چارچوب های نظام جدید شکل گرفت تا قرائت واحد از جمهوری اسلامی شکل گیرد.

** اشتباه در اتخاذ راهبرد، یکی از اشکالات اصلاح طلبان

وی تاکید کرد: اصلاح طلبان حداقل شجاعت نقد از خود را دارد و مدعی است که درخشان ترین دوره کارآمدی و پیشرفت در کشور پس از انقلاب اسلامی، دوران اصلاحات بوده است.

این فعال سیاسی، انقلاب را یک اعتراض عمومی و توسط آحاد جامعه دانست و افزود: انقلاب محدود به یک محدوده جغرافیایی و یا طبقه خاص نیست بلکه همه آحاد مردم در یک خیزش عمومی در برابر نظم موجود اعتراض دارد و تمام بنیان های قدرت را به هم می ریزد و این همان انقلابی است که با رهبری امام(ره) و حمایت قاطبه مردم شکل گرفت.

حق شناس درادامه سخنان خود ، اشتباه در اتخاذ راهبرد را یکی از اشکالات اصلاح طلبان دانست و افزود: اصلاح طلبان در اتخاذ راهبرد درست عمل نکردند چرا که اگر درست عمل می شد چه نیازی بود در اولین اقدام به سراغ اصلاح نظام سیاسی و مطبوعات بروند.

**در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور گسترده خواهیم داشت

عضو شورای شهر تهران، ادامه داد: انقلاب با شعار الله اکبر و به رهبری یک مرجع تقلید، فیلسوف و عارف در ایران رقم خورد و این موجب تمایز انقلاب اسلامی نسبت با سایر انقلاب ها با ویژگی آزادی خواهانه و یا مارکسیستی است.

محمدجواد حق شناس در میزگردی باعنوان کارنامه انقلاب با حضور خانم جلودار زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در سالن بعثت فرهنگسرای جوان قم با بیان اینکه برای انقلاب خون و جان دادیم و دلسوزش هستیم افزود: چارچوب نظام را می پذیریم ولی اگر کشورمان را دوست داریم به جای پاک کردن صورت مساله، باید اشکالات را گفت و به دنبال حل آن ها بود.