علیپور روی ابرها؛ بدون مدعی در صدر + برانکو: گرد و خاک الکی به پا شده بود – سافت آرچیو

ورزش سه: علی علیپور با گلزنی برابر سپاهان اکنون با ۱۵ گل زده شانس اول آقای گلی در لیگ برتر فصل هفدهم محسوب می‌شود

علیپور اکنون خود را مهیای دیدار هفته آینده مقابل نفت آبادان خواهد کرد؛ جایی که سوشا مکانی یا داود نوشی صوفیانی را روبروی خود خواهد دید و برنامه‌های خود برای تسلیم دروازه‌بان نفت را در ذهن مرور می‌کند.

ورزش سه: علی علیپور با گلزنی برابر سپاهان اکنون با ۱۵ گل زده شانس اول آقای گلی در لیگ برتر فصل هفدهم محسوب می‌شود.

هفته بیست و دوم لیگ برتر در شرایطی با نتایج تیمی به سود پرسپولیس خاتمه یافت که علیپور نیز شانس بزرگی از این حیث داشت. مرتضی تبریزی و محمد قاضی به عنوان جدی‌ترین رقیبان گلزن پرسپولیس در این هفته در ترکیب تیم‌های خود در گلزنی ناکام ماندند تا علیپور شانس بزرگی برای تصاحب عنوان آقای گلی داشته باشد.

علیپور روی ابرها؛ بدون مدعی در صدر

——————-
خبرگزاری فارس: برانکو بعد از جلسه کمیته اخلاق گفت: کمیته اخلاق کار خودش را انجام می‌دهد و آنها یکسری اطلاعات اضافی درباره اوکراینی‌ها می‌خواستند
خبرگزاری فارس: برانکو بعد از جلسه کمیته اخلاق گفت: کمیته اخلاق کار خودش را انجام می‌دهد و آنها یکسری اطلاعات اضافی درباره اوکراینی‌ها می‌خواستند. فقط گرد و خاک الکی به پا شده بود. کمیته اخلاق هم درباره بازی کردن یا نکردن اوکراینی‌ها نپرسید، بلکه درباره نحوه جذبشان سئوال داشت.
وی در پاسخ به این سوال که شما از برگزاری این جلسه تعجب نکردید، عنوان کرد: آنها به وظیفه‌شان عمل کردند. ما هم به عنوان مربی پرسپولیس به قوانین ایران احترام می‌گذاریم و چیزی برای پنهان کردن نداریم.

برانکو خاطرنشان کرد: بنگستون و اومانیا هم به پرسپولیس آمدند ولی بازی نکردند. اومانیا سومین سال است که به جام جهانی می رود ولی ذخیره محمد انصاری بود. فوتبال همین است. لوکا ماریچ هم آمد ولی زیاد بازی نکرد. ما چیزی برای پنهان کردن نداریم و هرچه که لازم بود را گفتیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان درباره اینکه شنیده شده شما با رفتن بشار رسن به عراق برای بازی کشورش مخالفت کرده‌اید، عنوان کرد: این را برای نخستین بار از شما می‌شنوم. نمی‌دانستم آنها جمعه بازی دارند، اما آن روز فیفا دی نیست. من خبری ندارم. نه از باشگاه خبری آمده و نه بشار رسن حرفی به من زده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *