فراخوان الریان برای بازی با استقلال + رژیم صهیونیستی خواستار محکومیت ایران شد – سافت آرچیو

خبرآنلاین: کاروان استقلال امروز وارد دوحه می شود.

استقلال و الریان قطر روز سه شنبه همین هفته در شهر دوحه به مصاف هم می روند

استقلال و الریان قطر روز سه شنبه همین هفته در شهر دوحه به مصاف هم می روند. کاروان استقلال امروز وارد این شهر می شود. بازی در ورزشگاه جاسم بن حمد که متعلق به باشگاه السد است، برگزار می شود.

استقلالی ها امروز برنامه تمرینی خود را به مسئولان قطری اعلام می کنند. آخرین بار دو تیم در تاریخ ۲۳ آوریل سال ۲۰۱۴ به مصاف هم رفتند که استقلال سه بر یک بازی را برد. همچنین مسئولان باشگاه الریان طی یک فراخوان از هواداران خود خواستند تا روز سه شنبه در ورزشگاه حاضر شوند و از تیم شان حمایت کنند.

خبرآنلاین: کاروان استقلال امروز وارد دوحه می شود.

——————-
خبرگزاری مهر: به نقل از رسانه صهیونیستی جروزالم پُست، «دنی دانون» (Danny Danon) نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد در پی سرنگونی جنگنده متجاوز ارتش این رژیم توسط پدافند هوائی ارتش سوریه از شورای امنیت خواست تا علیه آنچه وی مدعی «اقدامات تحریک آمیز ایران» در منطقه است، موضع گیری کند
خبرگزاری مهر: به نقل از رسانه صهیونیستی جروزالم پُست، «دنی دانون» (Danny Danon) نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد در پی سرنگونی جنگنده متجاوز ارتش این رژیم توسط پدافند هوائی ارتش سوریه از شورای امنیت خواست تا علیه آنچه وی مدعی «اقدامات تحریک آمیز ایران» در منطقه است، موضع گیری کند.
وی در ادامه مدعی شد: این شورا باید اقدامات ایران را محکوم کند.

این رژیم در تلاش است تا با بهانه قراردادن ورود یک پهپاد ایرانی به اراضی اشغالی اینگونه وانمود کند که رویدادهای امروز در نتیجه اقدامات ایران بوده است.

لازم به ذکر است، در پی تجاوزات گسترده رژیم صهیونیستی به خاک سوریه، ارتش این کشور موفق به هدف قراردادن یک فروند اف- ۱۶ و یک فروند اف- ۱۵ متعلق به این رژیم شد.

نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل در این باره اعلام کرد: این حادثه اثبات کرد که تمام هشدارهای پیشین صحیح بودند. اعضای شورای امنیت نباید در برابر اقدامات ایران که اوضاع منطقه را تشدید می کند، بی تفاوت باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *