فریم به فریم با پنالتی‌های العین؛ شوخیِ زشت – سافت آرچیو

وبسایت نود: استقلال با وجود نمایشی عالی در امارات، نتوانست با برد به تهران برگردد و سرگروهی‌اش را بیشتر از قبل تثبیت کند
در پنالتی دوم احمد خلیل که تازه به زمین آمده بود، در شرایطی که شانسی برای رسیدن به توپ نداشت خودش را زمین زد. این بار هم در تصاویر آهسته، معلوم بود پژمان منتظری او را نگرفته و نقشی در سرنگونی‌اش نداشته است. با این حال، داور در تصمیمی عجیب این صحنه را هم پنالتی گرفت تا العین در خانه، حداقل با شکست زمین را ترک نکند.

فریم به فریم با پنالتی‌های العین؛ شوخیِ زشت

در پنالتی اول، حسین الشحات توپ را از فرشید اسماعیلی گرفت و وقتی دید راهی برای جلو رفتن یا پاس دادن ندارد، خودش را به زمین انداخت. در تصاویر آهسته، مشخص بود حسین الشحات هیچ برخوردی با بازیکنان استقلال نداشته و پاهایش را جفت کرده، و بعد دایو زده است.

وبسایت نود: استقلال با وجود نمایشی عالی در امارات، نتوانست با برد به تهران برگردد و سرگروهی‌اش را بیشتر از قبل تثبیت کند. استقلال در این مسابقه، دو بار جلو افتاد اما بعد از گل اول العین، داور با دو سوت عجیب یک بار فرصت پیروزی را به این تیم داد و یک بار هم، جلوی شکست‌شان را گرفت. پنالتی اول توسط حسینی مهار شد اما پنالتی دوم را احمد خلیل گل کرد.

فریم به فریم با پنالتی‌های العین؛ شوخیِ زشت

فریم به فریم با پنالتی‌های العین؛ شوخیِ زشت

فریم به فریم با پنالتی‌های العین؛ شوخیِ زشت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *