لادروپ: نتایج این گروه بر خلاف انتظارات بوده است + رونالدو به رکورد فان نیستلروی رسید – سافت آرچیو

ایسنا: به نقل از الرای، الریان در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا در عربستان توانست یک تساوی ارزشمند را به دست آورد
او ادامه‌ داد: نتایج این گروه نزدیک به هم است و همه تیم‌ها شانس صعود دارند. در ابتدا هم پیش‌بینی‌ها شانس العین و الهلال را برای صعود بیشتر می‌دانستند اما در حال‌ حاضر این گونه نیست.

در این گروه که به گروه “مرگ” شناخته شده است تیم فوتبال استقلال با پنج امتیاز در صدر جدول رده‌بندی جای دارد. الریان با سه امتیاز دوم است و تیم های فوتبال العین و الهلال هم به ترتیب با سه و دو امتیاز در رده های سوم و چهارم جدول رده‌بندی جای دارند.

ایسنا: به نقل از الرای، الریان در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا در عربستان توانست یک تساوی ارزشمند را به دست آورد. تیم قطری توانست برابر الهلال فینالیست فصل قبل لیگ قهرمانان آسیا تساوی یک بر یک را آن هم در عربستان به دست آورد.

لادروپ از این تساوی که تیمش به دست آورده خوشحال و راضی است. سرمربی الریان قطر در نشست خبری بعد از بازی، گفت‌: می‌توانستیم به پیروزی هم دست پیدا کنیم. الریان در مسیر درستی گام بر می‌دارد و من به آینده امیدوار هستم.

——————-

ورزش سه: فوق ستاره رئال شب گذشته در پارک دو پرنس به میدان رفت و بار دیگر موفق شد برای تیمش گلزنی کند. او در دقیقه ۵۱، روی سانتر دیدنی لوکاس واسکز و با یک ضربه سر عالی، گل اول بازی را به ثمر رساند و تیمش را پیش انداخت
ورزش سه: فوق ستاره رئال شب گذشته در پارک دو پرنس به میدان رفت و بار دیگر موفق شد برای تیمش گلزنی کند. او در دقیقه ۵۱، روی سانتر دیدنی لوکاس واسکز و با یک ضربه سر عالی، گل اول بازی را به ثمر رساند و تیمش را پیش انداخت.

با توجه به امادگی بسیار بالا رونالدو برای گلزنی در دورهای بعد رقابت‌ها، انتظار می‌رود ستاره پرتغالی به همین روند ادامه داده و به اولین بازیکنی تبدیل شود که ۱۰ بازی پیاپی موفق به گلزنی شده است.

این چهاردهمین گل رونالدو در ۹ بازی اخیرش در چمپیونزلیگ است که توانسته پس از فان نیستلروی، به دومین بازیکنی تبدیل شود که در ۹ بازی پیاپی در چمپیونزلیگ گلزنی کرده است . این در حالیست که مهاجم هلندی در ۹ بازی، ۱۲ گل به ثمر رسانده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *