مطهری: ایران هیچگونه تغییر در برجام را نمی‌پذیرد + واکنش مدیر تراکتورسازی به جذب هافبک ذوب‌آهن – سافت آرچیو

خبرگزاری مهر: علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه دیدارهای خود در مسکو با الیاس محمد سلاموویچ اوماخانف نایب رئیس شورای فدراسیون روسیه دیدار و گفتگو کرد

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به همکاری های منطقه ای و بین المللی فیمابین در عرصه های جهانی و تأثیر مثبت آن بر امنیت و صلح جهانی گفت: تداوم همکاری های مشترک امنیتی جمهوری اسلامی ایران و روسیه در سوریه به برقراری ثبات و آرامش در منطقه و حذف تروریسم در این کشور کمک فراوانی نموده است.

وی افزود: جامعه جهانی و روسیه تلاش بسیاری جهت حل مسئله هسته ای ایران به کار گرفت و آمریکا نمی تواند این تلاش ها را نادیده بگیرد.

مطهری در بخش دیگری از سخنانش با انتقاد از خروج آمریکا از توافق برجام و قدردانی از مواضع روسیه در این توافق گفت: خروج آمریکا از توافق برجام نشان دهنده بی اخلاقی و عدم پایبندی به تعهدات بین المللی است. جمهوری اسلامی ایران هیچگونه تغییر و اصلاح توافق برجام را نمی پذیرد و توافقنامه برجام باید عیناًاجرا شود.

خبرگزاری مهر: علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه دیدارهای خود در مسکو با الیاس محمد سلاموویچ اوماخانف نایب رئیس شورای فدراسیون روسیه دیدار و گفتگو کرد.

نایب رییس شورای فدراسیون روسیه اقدام آمریکا از توافق برجام را نادیده گرفتن یک توافق معتبر بین المللی دانست و خاطرنشان کرد: رفتار زننده و سیاست های قلدر مأبانه آمریکا منافع کشور های مختلف جهان را به خطر می افکند.

——————-

ورزش سه: از صبح امروز در فضای مجازی مسائلی درباره عقد قرارداد باشگاه تراکتورسازی با سیدمحمدرضا حسینی هافبک تکنیکی ذوب آهن مطرح شده؛ این در حالی است که او با باشگاه ذوب آهن قرارداد دارد و البته مدیران باشگاه تبریزی از مذاکره با این بازیکن ابراز بی اطلاعی می کنند

وی افزود: در فصل نقل و انتقالات گمانه زنی ها زیاد می شود. ما دوست نداریم ماجرای اکبر ایمانی که می گفتند با ما قرارداد بسته تکرار شود و به همین خاطر از هواداران خوب تراکتور می خواهیم تا زمانی که از طریق سایت باشگاه قطعیت جذب بازیکنان اعلام نشده، خبری را بارو نکنند. ما هر زمانی که مذاکرات مان با یک بازیکن به نتیجه برسد، از طریق رسانه های رسمی باشگاه تراکتورسازی اعلام می کنیم و به اطلاع هواداران و رسانه ها می رسانیم.

ورزش سه: از صبح امروز در فضای مجازی مسائلی درباره عقد قرارداد باشگاه تراکتورسازی با سیدمحمدرضا حسینی هافبک تکنیکی ذوب آهن مطرح شده؛ این در حالی است که او با باشگاه ذوب آهن قرارداد دارد و البته مدیران باشگاه تبریزی از مذاکره با این بازیکن ابراز بی اطلاعی می کنند.

رضا مهاجری، مدیر تراکتورسازی درخصوص شایعه جذب حسینی گفت: حسینی بازیکن خوب و بزرگی است و هر باشگاهی آرزوی داشتنش را دارد اما او با ذوب‌آهن قرارداد دارد و بعید است این باشگاه رضایتنامه اش را صادر کند. از طرف دیگر سیاست باشگاه تراکتورسازی این است با بازیکنانی که با تیم های خود قرارداد دارند، مذاکره ای انجام نشود و اگر چنین بازیکنانی را بخواهیم طبق قوانین نقل و انتقالات با باشگاه او وارد مذاکره می شویم. تا این لحظه با سیدمحمدرضا حسینی هیچ مذاکره ای انجام نشده و همانطور که گفتم ما اگر بخواهیم بازیکنی جذب کنیم که با باشگاهش قرارداد دارد، از طریق باشگاه اقدام می کنیم. چرا که ملزم به رعایت اصول حرفه ای فوتبال و نقل وانتقالات هستیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *