معامله با شیطان، نتیجه برد – برد ندارد – سافت آرچیو

خبرگزاری ایرنا: فرمانده اسبق نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:معامله با شیطان بزرگ نتیجه برد برد ندارد و امام راحل (ره) به خوبی به این موضوع پی برده بودند
سردار اسدی با اشاره به بیداری کشورها در مقابل استکبار اظهارکرد: ما امروز از ۶ مذهب نیرو تربیت می کنیم و برادران افغانستان، پاکستان ، عراق ، لبنان و سوری هرکدام یک ارتش مجهز دارند.

وی با بیان اینکه مقاومت ادیان مختلف در برابر استکبار شکل گرفته و آنها در حال ایستادگی در برابر دشمن هستند گفت: دشمن برای اختلاف افکنی و ایجاد شکاف بین شیعه و سنی تلاش گسترده می کند.

خبرگزاری ایرنا: فرمانده اسبق نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:معامله با شیطان بزرگ نتیجه برد برد ندارد و امام راحل (ره) به خوبی به این موضوع پی برده بودند.

مسئول بازرسی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)بیان کرد: هنوز ۲ سال از پیروزی انقلاب اسلامی نگذشته بود که با آغاز یک جنگ تمام عیار ، با تمام ابزار و قوا وارد مبارزه با ایران اسلامی شدند.

وی خطاب به پیشکسوتان دفاع مقدس گفت: عزت امروز ما مرهون حضور در صحنه شما سربازان امام راحل ( ره) است که عاشقانه برای میهن اسلامی فداکاری کردید.

سردار اسدی رمز موفقیت فرزندان ایران اسلامی را در عرصه های مختلف مقابل دشمن نتیجه اعتقاد به ولایت فقیه دانست و افزود: ولایت فقیه برای همه ما یک معجزه است و استکبار با تمام توان در برابر ولایت فقیه و ضربه به این جایگاه وارد عمل شده است.

این فرمانده دفاع مقدس افزود:انقلاب اسلامی معجزه قرن بود که پس از گذشت چهار دهه از عمر آن، روز به روز قدرتمند تر می شود.

وی با اشاره به دشمنی دیرینه استکبار جهانی با انقلاب اسلامی افزود:در همان روزهای اولیه پیروزی انقلاب اسلامی ، استکبار و دست نشانده هایش برای ضربه به انقلاب و نابودی انقلاب اسلامی تلاش گسترده خود را آغاز کردند.

سردار اسدی گفت:این جنگ علیه موجودیت انقلاب اسلامی بود و دشمنان می خواستند انقلاب نوپای ما را نابود کنند که به فضل الهی و حضور مردم ناکام ماندند.

در این آیین که جمعی از فرماندهان و پیشکسوتان دزفول در دوران دفاع مقدس حضور داشتند از تمبر یادبود عملیات فتح المبین و همچنین یک کتاب ویژه دفاع مقدس رونمایی شد.
گردهمایی پیشکسوتان و رزمندگان هست شال دفاع مقدس به مناسبت گرامیداشت سالروز عملیات غرورآفرین فتح المبین ظهر جمعه در حسینیه ثارالله دزفول برگزار شد.
به گزارش ایرنا عملیات فتح المبین پس از حدود ۱۸ ماه از شروع تجاوز عراق، در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد دوم فروردین سال ۶۱ با رمز مبارک ‘یا زهرا (س)’ در منطقه عمومی غرب شوش و دزفول آغاز شد. رزمندگان لشکر ۷ ولی عصر(عج) در این عملیات نقش عمده ای داشتند.

فرمانده اسبق نیروی زمینی سپاه اظهار کرد: هشت سال دفاع مقدس ثابت کرد موجودیت نظام اسلامی ما از بین رفتنی نیست زیرا انقلاب اسلامی ما جنس عاشورایی دارد و دشمن در نبرد جدید خود علیه کشورمان، باز هم شکست خواهد خورد.

 سردار محمد جعفر اسدی روز جمعه در گردهمایی نوروزی پیشکسوتان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در حسینیه ثارا… دزفول افزود:مقابله با استکبار هزینه دارد ضمن اینکه سازش با آنها نیز هزینه هایی دارد.

آیت ا… احمد عابدی استاد حوزه و دانشگاه هم گفت:همه رزمندگانی که در دفاع مقدس جانانه در برابر دشمن جنگیدند دارای روحیه جوانمردی بودند و برترین ویژگی های انسانی و اخلاقی را دار بودند.

وی بیان کرد: امروز نیز در یک میدان دیگر ، دشمنان برای مقابله با قدرت جمهوری اسلامی وارد مبارزه با ایران اسلامی شده اند.

وی اضافه کرد:با وجودتلاش دشمنان ، به لطف الهی و تلاش رزمندگان اسلام ، دفاع از ارزش های اسلامی به آن سوی آب های مدیترانه رسیده است.

وی با بیان اینکه باید این هزینه ها را در کنار هم قرار داد تا ببینیم منفعت کدام یک بیشتر است اظهارکرد: امروز ثابت شد مقابله با استکبار هزینه ای بسیار کمتر دارد.

وی افزود: وقوع این جنگ هزینه تسلیم نشدن در مقابل استکبار و طاغوت بود که مردان این سرزمین با حماسه خود درس ایثار دادند ضمن اینکه شیرزنان قهرمان ما نیز پا به پای مردان حماسه آفریدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *