وزش باد شدید در محل سقوط هواپیمای ترکیه‌ای + مدافع تراکتورسازی با محافظ بینی مقابل الجزیره – سافت آرچیو

خبرگزاری ایسنا: معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: تا نیمه‌های امشب رگبار پراکنده باران، وزش باد شدید و رعد و برق در محل سقوط هواپیمای ترکیه‌ای در شهرستان کیار پیش بینی شده است
خبرگزاری ایسنا: معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: تا نیمه‌های امشب رگبار پراکنده باران، وزش باد شدید و رعد و برق در محل سقوط هواپیمای ترکیه‌ای در شهرستان کیار پیش بینی شده است.

وی خاطرنشان کرد: این سامانه فردا صبح از سطح استان خارج می‌شود و در آن منطقه جوی پایدار حاکم خواهد شد.

مهرداد قطره در گفت و گو با خبرنگار با اعلام این خبر، اظهار کرد: با توجه به پیش بینی‌های صورت گرفته رگبار پراکنده باران، وزش باد شدید و رعد و برق در ارتفاعات شمالی استان به خصوص مناطق کیار و ناغان تا نیمه‌های امشب دور از انتظار نخواهد بود.

——————-

 خبرگزاری تسنیم: محمد نادری که جریان بازی رفت تراکتورسازی مقابل الجزیره امارات دچار شکستگی بینی شده بود، در بازی برگشت مقابل این تیم می‌تواند به میدان برود
به این ترتیب، رضا شربتی تنها غایب تراکتورسازی در دیدار مقابل الجزیره خواهد بود.

 خبرگزاری تسنیم: محمد نادری که جریان بازی رفت تراکتورسازی مقابل الجزیره امارات دچار شکستگی بینی شده بود، در بازی برگشت مقابل این تیم می‌تواند به میدان برود.

کادر پزشکی تیم تراکتورسازی در روزهای گذشته در تلاش بود که مشکل خونریزی بینی نادری را برطرف کند که از امروز روند درمانی این بازیکن مثبت اعلام شده است. با توجه به اینکه خونریزی بینی نادری تا حد خیلی زیادی قطع شده، کادر پزشکی تیم تراکتورسازی تصمیم دارد که او را مقابل الجزیره با یک محافظ مخصوص بر روی صورتش به میدان بفرستد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *