پلیس در جستجوی کودک ۳ ساله تبریزی + سوال از رئیس جمهور مجددا کلید خورد – سافت آرچیو

خبرگزاری ایرنا: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی اعلام کرد: برابر اعلام والدین دختر بچه سه ساله مفقود شده در منطقه ایده لو مبنی بر گم شدن فرزندشان بلافاصله تیم اداره مبارزه با جرائم جنائی آگاهی استان وارد عمل شد
لازم به ذکر است عملیات پلیسی جهت یافتن کودک و عوامل احتمالی دست اندرکار ربایش این کودک بی وقفه ادامه دارد.

گفتنی است از صبح امروز خبر مربوط به ربوده شدن یک کودک سه ساله در منطقه ایده لوی تبریز همراه با فیلم آن در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

خبرگزاری ایرنا: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی اعلام کرد: برابر اعلام والدین دختر بچه سه ساله مفقود شده در منطقه ایده لو مبنی بر گم شدن فرزندشان بلافاصله تیم اداره مبارزه با جرائم جنائی آگاهی استان وارد عمل شد.
گفته می شود کودک ربوده شده به هنگام وقوع این اتفاق همراه با خواهر شش ساله اش بوده است.

سرهنگ علی اسمعیل پور افزود: در بررسی های اولیه به سرعت خودروی پیکان که کودک با آن حمل شده بود شناسائی و به آگاهی استان فراخوانده شد.

پلیس در جستجوی کودک ۳ ساله تبریزی

وی گفت: در آگاهی استان بازجوئی های اولیه و مقدماتی انجام و در ادامه راننده به مقام قضائی معرفی شد.
انتشار این خبر موجی از واکنش های مختلف کاربران شبکه های اجتماعی و شاخ و برگ دادن به آن در سکوت نهادهای مسئول را به دنبال داشت.

——————-
خبرگزاری ایسنا: نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت که سوال از رییس‌جمهور با ۷۶ امضا به این کمیسیون ارجاع شده است
همچنین طبق ماده ۲۱۳ آیین‌نامه داخلی مجلس، رییس‌جمهور موظف است ظرف یک ماه از تاریخ دریافت سوال در جلسه علنی مجلس حضور یابد و به سوالات نمایندگان پاسخ دهد.

سیدفرید موسوی اظهار کرد: پیش از این سوال از رییس‌جمهور در مورد موسسات مالی و اعتباری از سوی برخی نمایندگان مطرح شده بود که مسکوت گذاشته شد اما رایزنی‌ها ادامه داشت و نهایتا بعدازظهر دیروز (دوشنبه) هیات رییسه مجلس این سوال را با ۷۶ امضا به کمیسیون اقتصادی ارجاع کرد.

طبق ماده ۲۱۲ آیین‌نامه داخلی مجلس، یک هفته مهلت برای بررسی سوال از رییس‌جمهور در کمیسیون تعیین شده و پس از یک هفته چنانچه هنوز حداقل یک چهارم کل نمایندگان مجلس از سوال خود منصرف نشده باشند رییس مجلس موظف است در اولین جلسه سوال آنان را قرائت و برای رییس‌جمهور ارسال کند.

وی افزود: کمیسیون طبق ماده ۲۱۲ موظف است سوال را با حضور نماینده رییس‌جمهور و سوال‌کنندگان بررسی کند و نهایتا اگر سوال‌کنندگان قانع نشدند و بر طرح سوال خود اصرار کردند، سوال از رییس‌جمهور به صحن علنی مجلس ارجاع خواهد شد.

خبرگزاری ایسنا: نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت که سوال از رییس‌جمهور با ۷۶ امضا به این کمیسیون ارجاع شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *