پورموسوی: شانس از ما رو برگردانده است – سافت آرچیو

تسنیم: سیداکبر پورموسوی، سرمربی فولاد در نشست خبری بعد از بازی تیمش برابر ذوب‌آهن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شایسته سه امتیاز بودیم، اما متأسفانه باد و باران به ضرر ما بود و نتوانستیم به پیروزی برسیم
پورموسوی در بخش پایانی صحبت‌هایش گفت: امروز داور یک پنالتی صددرصد برای ما نگرفت که در چنین بازی‌های نزدیکی با تیم‌های بزرگ یک فرصت می‌تواند تعیین‌کننده باشد. البته اعتراض نیمکت حریف به داور در عملکرد او تأثیر منفی گذاشت. به‌هرحال ما می‌توانستیم امروز سه امتیاز را بگیریم. فراموش نکنید که فصل پیش فولاد با ۳۵ امتیاز فصل را با رتبه دهم به پایان رساند، اما امروز با ۴۳ امتیاز ششم هستیم. ما تلاش می‌کنیم بازی‌های پیش‌روی‌مان را با پیروزی پشت سر بگذاریم و امتیازات بیشتری کسب کنیم و اگر شد، جایگاه‌مان را بهبود ببخشیم.

تسنیم: سیداکبر پورموسوی، سرمربی فولاد در نشست خبری بعد از بازی تیمش برابر ذوب‌آهن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شایسته سه امتیاز بودیم، اما متأسفانه باد و باران به ضرر ما بود و نتوانستیم به پیروزی برسیم.

سرمربی فولاد خاطر نشان کرد: من همه تقصیرات را به گردن می‌گیرم و خودم را مسئول اول عدم کسب سهمیه می‌دانم، اما این را بدانید این فولاد با فولاد سال‌های قبل قابل مقایسه نیست و تیم قابل احترامی است. متأسفانه یکسری هوادار هم احساسی شعار می‌دهند. آنها خودشان دو دو تا چهار تا کرده و ببینند قبلاً وضعیت فولاد چه بود و الان چه شرایطی دارد. ما با بضاعتی که داشتیم در نتیجه‌گیری موفق عمل کردیم. شما دیدید امروز ذوب‌آهنی که در جایگاه دوم جدول بود، چطور در ۲۰ دقیقه پایانی دست و پا می‌زد تا نتیجه مساوی را حفظ کند و به این نتیجه قانع بود. ما در طول فصل یک تیم باکیفیت بودیم و هرگز از هیچ حریفی نترسیدیم. من در برخی بازی‌ها بازیکن امید به میدان فرستادم، اما متأسفانه در بعضی از دیدارها فوتبال روی خوبش را به ما نشان نداد. البته شاید بعضی مواقع اشتباه هم کرده باشم.

وی افزود: متأسفانه مدت زیادی است که شانس از ما رو برگردانده و در بازی‌های زیادی به خاطر بدشانسی امتیاز از دست دادیم. امروز هم با این نتیجه شانس کسب سهمیه را از دست دادیم. البته ما از اول هم دنبال این بودیم که جایگاه مناسبی برای خود دست و پا کرده و از نظر نتیجه‌گیری به ثبات برسیم و واقعاً هم نشان دادیم که تیم باکیفیت و قابل احترامی هستیم. در این مسیر ناخواسته دچار یکسری مسائل شدیم که اجازه نداد روند رو به رشدمان ادامه پیدا کند و سهمیه کسب کنیم. با توجه به این مسئله از هواداران و هیئت مدیره باشگاه عذرخواهی می‌کنم. باشگاه همه‌جوره ما را حمایت کرد و طبیعی است وقتی تیم نمی‌تواند به هدف نهایی‌اش برسد، کسی جز سرمربی مقصر نیست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *