چراغ سبز اعضای ناتو برای حمله نظامی به سوریه + کلینزمان: باید منتظر مانوئل نویر ماند – سافت آرچیو

خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه نوشت: «ینس استولتنبرگ» دبیر کل ناتو که قرار است امروز به منظور دیدار با مقامات ترکیه وارد این کشور شود در گفتگو با آناتولی گفت: ترکیه برای ما کشوری مهم و استراتژیک بشمار می آید
استولتنبرگ در توضیح گفته خود تاکید کرد: کشورهای آمریکا، فرانسه و انگلیس همه اعضای هم‌پیمان در این ائتلاف نظامی را در جریان اقدام مشترک خود در سوریه قرار داده و درنهایت همه هم‌پیمان‌ها در ناتو حمایت کاملشان از این اقدام را اعلام کردند.

دبیر کل ناتو در بخش دیگری از این گفتگو با اشاره به حمله نظامی اخیر به سوریه اظهار داشت: همه اعضای ناتو با وقوع این حمله موافق بودند.

دبیر کل ناتو درباره علت سفر به ترکیه گفت: این سفر به منظور برنامه‌ریزی برای نشست ماه جولای ناتو در بروکسل برنامه ریزی شده است.

خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه نوشت: «ینس استولتنبرگ» دبیر کل ناتو که قرار است امروز به منظور دیدار با مقامات ترکیه وارد این کشور شود در گفتگو با آناتولی گفت: ترکیه برای ما کشوری مهم و استراتژیک بشمار می آید.

وی با اشاره به حضور ناتو در ترکیه افزود: تمام متحدان را به حمایت بیشتر از ترکیه فرا می خوانم.

——————-

خبرگزاری فارس: مصدومیت چند ماه قبل مانوئل نویر بسیاری را نگران کرد.دروازه‌بان معروف ژرمن‌ها که سال گذشته دچار مصدومیت از ناحیه انگشت میانی پا شد، هم اکنون دوره نقاهت را پشت سرگذاشته و با جدیت تمرینات ورزشی را دنبال می‌کند تا به موقع بتواند به بازی در مستطیل سبز برسد
خبرگزاری فارس: مصدومیت چند ماه قبل مانوئل نویر بسیاری را نگران کرد.دروازه‌بان معروف ژرمن‌ها که سال گذشته دچار مصدومیت از ناحیه انگشت میانی پا شد، هم اکنون دوره نقاهت را پشت سرگذاشته و با جدیت تمرینات ورزشی را دنبال می‌کند تا به موقع بتواند به بازی در مستطیل سبز برسد.

مسئول فنی سال‌های ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۶ آلمان در این مورد به کیکر گفت:حتی الامکان تا جایی که امکان دارد، باید منتظر نویر شد.او بهترین گلر جهان است.تیم ملی می‌تواند اردوی آماده سازی را با ۴ گلر آغاز کند و نویر هم همراه تیم ملی باشد.این مساله مشکلی ایجاد نمی‌کند.

دراین مورد یورگن کلینزمان معتقد است نویر به عنوان بهترین دروازه‌بان دنیا، چهره‌ای بسیار با ارزش است که همراه تیم ملی کشورش باید به جام جهانی برود.

وی افزود:آنوقت در تمرینات مسئولان تیم ملی متوجه می‌شوند که می‌توانند براساس حضور او در جام جهانی برنامه‌ریزی کنند یا خیر.

کلینزمان همچنین تصریح کرد:مسلما در این بین زمان عامل خوبی برای گزینش خواهد بود.

این در حالی است که تا یک ماه دیگر سرمربی تیم ملی آلمان باید فهرست نفرات مورد نظرش را برای حضور در تمرینات اعلام کند و همچنین حدود ۵۰ روز دیگر نیز فهرست نهایی را به فیفا اعلام کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *