کم درآمدترین و پردرآمدترین سرمربیان سری A + نشست محرمانه برای تعیین جانشین ملکه انگلیس – سافت آرچیو

خبرگزاری تسنیم: جنارو گتوسو که دو ماه پیش به عنوان جانشین وینچنزو مونتلا، هدایت میلان را برعهده گرفت، کمترین حقوق را در میان تمامی تیم‌های سری A دریافت می‌کند چون او هنوز بر اساس قراردادش با روسونری به عنوان سرمربی تیم جوانان این باشگاه دستمزد دریافت می‌کند
خبرگزاری تسنیم: جنارو گتوسو که دو ماه پیش به عنوان جانشین وینچنزو مونتلا، هدایت میلان را برعهده گرفت، کمترین حقوق را در میان تمامی تیم‌های سری A دریافت می‌کند چون او هنوز بر اساس قراردادش با روسونری به عنوان سرمربی تیم جوانان این باشگاه دستمزد دریافت می‌کند.
طبق اعلام نشریه گاتزتادلواسپورت ایتالیا، هافبک سابق میلان طبق قرارداد فعلی‌اش با روسونری به عنوان سرمربی تیم جوانان (پریماورا) این باشگاه در هر فصل ۱۲۰ هزار یورو حقوق دریافت می‌کند که این پایین‌ترین رقم در میان تمام مربیان حال حاضر سری A است و حتی پایین‌تر از فابیو پکیا، سرمربی تیم هلاس ورونا که تیمش در رده نوزدهم جدول قرار دارد. او در هر فصل ۲۵۰ هزار یورو حقوق می‌گیرد.

در آن سوی جدول اما ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس با حقوقی معادل ۷ میلیون یورو در هر فصل بالاترین درآمد را در لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا دارد و پس از او لوچانو اسپالتی، سرمربی اینتر با حقوق ۴ میلیون یورو در رده دوم است. در رده سوم پردرآمدترین سرمربیان سری A نیز وینچنزو مونتلا با ۳ میلیون یورو در هر فصل قرار داشت که البته او از این تیم اخراج شد و بعد از استخدامش از سوی سویا دیگر از روسونری حقوقی دریافت نمی‌کند.

——————-
باشگاه خبرنگاران جوان: روزنامه انگلیسی گاردین گزارش داد با توجه به سن بالای ملکه الیزابت دوم، مقامات ارشد ۵۳ کشور مشترک‌المنافع از جمله استرالیا و کانادا در ماه آوریل نشست محرمانه‌ای را برای مشورت درباره اینکه چه کسی را بعد از مرگ ملکه انگلیس، به عنوان فرمانروای کل خود بپذیرند، برگزار می‌کنند
کشورهای مشترک‌المنافع که بیشتر آنها در گذشته مستعمره انگلیس بوده‌اند، مجموعا ۲ میلیارد نفر از جمعیت کره زمین را در خود جای داده‌اند و بیش از ۶۰ درصد جمعیت آنها زیر ۳۰ سال هستند.

علاوه بر این، الیزابت دوم غیر از انگلیس، ملکه ۱۲ کشور دیگر نیز به شمار می‌رود.

ملکه الیزابت دوم هم‌اکنون ۹۲ ساله است و فرماندارکل ۵۳ کشور مشترک‌المنافع مستقیما از سوی او انتخاب می‌شود.

طبق گزارش بی‌بی‌سی، ملکه الیزابت، فرزندش «شاهزاده چارلز» را به عنوان جانشین بعد از خود انتخاب کرده و مقاماتی را برای حمایت از جانشینی او به کشورهای مشترک‌المنافع اعزام کرده است.

گفتنی است پادشاهی در انگلیس موروثی است اما ریاست کشورهای مشترک‌المنافع که هم‌اکنون بر عهده ملکه است لزوما به جانشین او منتقل نمی‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوان: روزنامه انگلیسی گاردین گزارش داد با توجه به سن بالای ملکه الیزابت دوم، مقامات ارشد ۵۳ کشور مشترک‌المنافع از جمله استرالیا و کانادا در ماه آوریل نشست محرمانه‌ای را برای مشورت درباره اینکه چه کسی را بعد از مرگ ملکه انگلیس، به عنوان فرمانروای کل خود بپذیرند، برگزار می‌کنند.
بی‌بی‌سی نیز با تایید این خبر اعلام کرده است این نشست قرار است در لندن برگزار شود. البته گفته می‌شود دستور کار اصلی این نشست بررسی نحوه اداره کشورهای مشترک‌المنافع است اما طبق گفته برخی منابع، درباره جانشین ملکه انگلیس نیز در آن بحث و تبادل نظر خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *