کیبورد سویفت‌کی با امکاناتی تازه برای تقویم و اشتراک‌گذاری موقعیت به‌روزرسانی شد – دیجیاتو + دادگاه برزیل به زندانی شدن لولا داسیلوا رای داد – سافت آرچیو

سویفت‌کی به عنوان یکی از کامل‌ترین و پیشرفته‌ترین کیبوردهای دنیای موبایل، این روزها مرتبا با قابلیت‌های تازه به‌روزرسانی می‌شود تا با ارائه هر نسخه تجربه بهتری از تایپ با آن داشته باشید
به لطف این قابلیت، می‌توانید مستقیما از صفحه کیبورد آدرس محل دقیق‌تان را برای دیگران بفرستید که به سادگی شما را روی نقشه پیدا کنند. اما قابلیت خوب بعدی، تقویم سویفت‌کی است که اشتراک‌گذاری برنامه‌ها، قرار ملاقات‌ها و … با دیگران را به سادگی فشردن یک دکمه خواهد کرد.

به‌روزرسانی مذکور هم اکنون برای نسخه اندروید سویفت‌کی منتشر شده که می‌توانید با مراجعه به فروشگاه پلی استور آن را دریافت نمایید.

کیبورد مذکور چند هفته پیش قابلیت تولبار را دریافت کرد، و این هفته نوبت به آپدیت دیگری رسیده که دو ویژگی جدید دیگر را برایش به ارمغان بیاورد.

سویفت‌کی به عنوان یکی از کامل‌ترین و پیشرفته‌ترین کیبوردهای دنیای موبایل، این روزها مرتبا با قابلیت‌های تازه به‌روزرسانی می‌شود تا با ارائه هر نسخه تجربه بهتری از تایپ با آن داشته باشید.

در جدیدترین به‌روزرسانی نسخه اندروید این کیبورد، می‌توانید به دو ویژگی جدید دسترسی داشته باشید. مورد اول امکان اشتراک‌گذاری موقعیت جغرافیایی به طور زنده با دوستان در دفترچه تلفن موبایل است. این قابلیت فعلا در انحصار کاربران آمریکایی و هندی سویفت‌کی قرار دارد، اما به زودی امکان استفاده از آن برای کاربران سایر کشورها هم فراهم می‌شود.

——————-

ایرنا: خبرگزاری آسوشیتد پرس روز پنجشنبه گزارش داد: دادگاه عالی برزیل امروز پنجشنبه با رد درخواست لوئیز ایناسیو لولا داسیلوا، رئیس‌جمهور سابق این کشور برای آزاد بودن در زمان رسیدگی به درخواست تجدیدنظرش در حکم اختلاس و فساد، زندانش دنوی را تایید کرد
ایرنا: خبرگزاری آسوشیتد پرس روز پنجشنبه گزارش داد: دادگاه عالی برزیل امروز پنجشنبه با رد درخواست لوئیز ایناسیو لولا داسیلوا، رئیس‌جمهور سابق این کشور برای آزاد بودن در زمان رسیدگی به درخواست تجدیدنظرش در حکم اختلاس و فساد، زندانش دنوی را تایید کرد.

به رغم محکومیت و چندین اتهام فساد دیگر علیه داسیلوا ، وی در نظرسنجی های انتخابات ریاست جمهوری از همه پیشی گرفته است.
وی قصد دشت امسال نیز در انتخابات ریاست جمهوری برزیل شرکت کند تا شاید برای سومین بار پیروز شود.

وی که در سال ۲۰۱۶ در دادگاه بدوی به اتهام فساد مالی به ۱۲ سال حبس محکوم شده است، می گوید که این حکم برای دور نگه داشتن وی از انتخابات اکتبر ۲۰۱۸ (مهر-آبان ۹۷) است.

این تصمیم بدین معنی است که داسیلوا احتمالا بلافاصله زندانی خواهد شد، هر چند ممکن است با توجه به روند قانونی این امر حداقل تا هفته آینده به تاخیر افتد.

دادگاه برزیل به زندانی شدن لولا داسیلوا رای داد

این خبرگزاری افزود: پس از ۱۱ ساعت بحث در دادگاه عالی، با شش رای مخالف در مقابل پنج رای موافق درخواست لولا داسیلوا برای آزاد بودن در فاصله چند ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری برزیل رد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *