GfK: میانگین قیمت گوشی افزایش قابل توجهی داشته است – تعمیرات موبایل ۱۱۸ – تعمیرات موبایل ۱۱۸ – سافت آرچیو

گزارش‌ها حکایت از آن دارند که میانگین قیمت گوشی‌های هوشمند نسبت به سال گذشته حدود ۱۰ درصد افزایش پیدا کرده است
گزارش‌ها حکایت از آن دارند که میانگین قیمت گوشی‌های هوشمند نسبت به سال گذشته حدود ۱۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

طبق اعلام تحلیل‌گران، بازار گوشی‌های هوشمند در کشورهای توسعه‌‌یافته در حال اشباع شدن است؛ بنابراین تولیدکنندگان باید در جهت حفظ مشتریان خود، بر نوآوری و متمایز ساختن خود از رقبا تمرکز کنند.

آمار فروش گوشی

میانگین قیمت گوشی‌های هوشمند در سه‌ماهه‌ی سوم و چهارم سال گذشته‌ی میلادی با نره قابل توجهی افزایش پیدا کرده است. گزارش‌های مؤسسه‌ی تحقیقاتی GfK حکایت از آن دارند که کاربران به‌طور میانگین ۳۶۳ دلار برای خرید یک گوشی هوشمند می‌پردازند که ۱۰ درصد بیشتر از میانگین قیمتی گوشی‌های هوشمند طی بازه‌ی زمانی مشابه در سال ۲۰۱۶ است.

آمار فروش گوشی

آمار فروش گوشی

GfK، افزایش درآمد تولیدکنندگان را مرهون نسل جدید گوشی‌های هوشمند بدون حاشیه می‌داند؛ این گوشی‌ها در ابتدا تنها در دسته‌ی محصولات بالارده عرضه می‌شدند؛ اما اکنون شاهد رونمایی از گوشی‌های بدون حاشیه در کلاس میان‌رده نیز هستیم.

بیشترین افزایش به‌لحاظ فروش و درآمد، در بازار گوشی هوشمند اروپای مرکزی و شرقی با ۷ درصد افزایش فروش و ۲۸ درصد افزایش درآمد بوده است. در اروپای غربی و چین، میزان فروش گوشی‌‌های هوشمند ۳ درصد کاهش پیدا کرده؛ با این حال، درآمد حاصل، افزایشی ۱۷ درصدی داشته است.

آمار فروش گوشی

براساس گزارش GfK، تعداد گوشی‌های هوشمند به‌فروش‌رفته در سه‌ماهه‌ی چهارم ۲۰۱۷ با یک درصد افزایش، تقریبا بدون تغییر بوده است؛ اما درآمد حاصل از فروش جهانی این تعداد گوشی، حدود ۱۱ درصد افزایش پیدا کرده است که آمار قابل توجهی محسوب می‌شود.

تعداد گوشی‌های فروخته‌شده در کل سال ۲۰۱۷، حدود ۳ درصد افزایش را نشان می‌دهد که در مجموع معادل ۱.۴۶ میلیارد دستگاه است، درآمد حاصل از فروش این تعداد گوشی نیز ۹ درصد افزایش یافته است که به‌ خودی خود، افزایش میانگین قیمت گوشی‌های هوشمند را نشان می‌دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *